Wpis z mikrobloga

A więc stało się - mogę zrobić pierwsze pełnoprawne #pokazpsa Szczeniaki przeszły wczoraj testy behawioralne, przegląd hodowlany i zostały przydzielone do właścicieli. Przedstawiam Wam moi mili Jawora. Ogar Polski a nie jakiś zagraniczny podrabianiec! Za tydzień będzie już u nas ( ͡° ͜ʖ ͡°) #jaramsie #psy
Pobierz z.....o - A więc stało się - mogę zrobić pierwsze pełnoprawne #pokazpsa Szczeniaki pr...
źródło: comment_lKKLYvmumWkwDhHJgkCCrPssEr81TOUZ.jpg
  • 46
@zakoo: @c1nu: Oj tak, z ciągnięciem na smyczy to jest spory problem :) Bohun od małego w obroży nie chodzi i sam też nie przepadam, bo nie jest dla mnie zbyt wygodna. Za to bardzo bardzo polecam szelki typu easy-walk - działają jak marzenie ;)

Okres dojrzewania u ogarzych samców jest dość ciekawym momentem i trzeba z nimi bardzo dużo pracować w tym czasie. To taki ciekawy okres, w którym
@matra: Debilem jesteś ty popierając takie komunistyczne ustawy. Ja jako osoba inteligentna czyli o poglądach kapitalistycznych uważam że jeżeli ktoś ma pieniądze to może sobie nawet tygrysa kupić, bez jakiś testów które tylko debilne komuchy wprowadzają żeby ograniczyć wolność ludzi.
@Infamiee: Głupoty to ty piszesz co wynika z twojego braku wiedzy. Jeżeli nie słucha to znaczy że jest inteligentnym psem i to każdy dobry szkoleniowiec to potwierdzi i to że owczarki to jedne z najgłupszych psów. Idealnym przykładem są wilczaki czechosłowackie które są inteligentne, a przez to bardzo niezależne i ciężko je wyszkolić bo wilczak przez swoją inteligencje dąży to jak najłatwiejszego zdobycia korzyści i w ogóle posiadania korzyści z danej