Wpis z mikrobloga

Pytanie o:
Ośrodek Monitorowania Zachowań Rasistowskich i Ksenofobicznych

Kto prowadzi ten chory uberlewacki twór ?? Przecież to co się #!$%@? na tym fanpage'u to totalna abstrakcja, rak i pranie mózgów.
To przecież bardziej ośrodek #!$%@? wszystkiego co jest poza ramami poprawności politycznej. Zajmą się wszystkim co im się podsunie aby było o nich głośno.
Nawet sprawa Rafonixa (słusznie #!$%@?ł stalkerowi imo) - jaki to ma związek z rasizmem i ksenofobią ? Wylęgarnia donosicieli, #!$%@?.

Oni są na wykopie ? Mają jakiś tag ?

#rasizm #ksenofobia #pytanie #rafonix #wolnoscslowa
  • 11
@IonIrenicus: Ty no ale co takiego zrobili? Powiedzieli, że Rafonix mógł to załatwić w cywilizowany sposób, a nie iść z kolegami i #!$%@?ć gościa który wysłał tylko adres randomowego bloku i jego zdjęcie prawda? Dobrze, że zgłaszają, #!$%@?ć patologię.
@Reezu: Pomarańczka agresywna w hooy niebezpieczna. Na razie to ty tu "#!$%@?". Wykorzystają każdą aferkę do nagłaśniania swojej rakowej działalności aby zwiększyć jak najbardziej zasięg.

Tak tym ludziom zależy na dobru innych:
https://www.youtube.com/watch?v=DivoKcLWi-s


Do tego promują chorą poprawność polityczną oraz wmawiają ludziom jakie mają mieć poglądy na temat innych + promują donosicielstwo.

Myślozbrodnia nie popełniona ? Datek dany ?
Między nami widzę beton.
@IonIrenicus Promowanie donosicielstwa to coś złego? Jak mi zajebią rower to sztywniutko i nie zgłaszać tylko się #!$%@?ć jak małpy w zoo?

Nie wiem jak ten ośrodek działa. Wiem że działał w sprawie Gurala (gdzie on teraz jest.. hmm) i działa w sprawie kolejnego patostreamera, jak dla mnie, spoko.

Rafonix wykorzystywał demoralizację młodzieży w celu nagłośnienia swojej patostreamerskiej działalności. O czym my gadamy?
@Reezu: Musisz rozróżnić zgłoszenie od donoszenia.

Przykład z rowerem a wydarzenie z udziałem patosreamera i sulejki wykopka to jednak dwie różne rzeczy ( ͡~ ͜ʖ ͡°).

Żeby było jasne - ta jak Ty nie pochwalam i nie oglądam patostreamów.