Wpis z mikrobloga

Wypowiadam wojnę nieuczciwym studentom.
t. na koncie mam już około 200-300 #!$%@? studenciaków zarówno z warszawskiej SGH, politechniki jak i wroclawskiej polibudy. Niedługo będę na każdej grupie większej uczelni i nikt nie będzie już ściągał.

#studbaza #polibuda #informatyka #sgh #pwr #nauka
konfidentSGH - Wypowiadam wojnę nieuczciwym studentom.
t. na koncie mam już około 20...

źródło: comment_ke89Fjzf2TDaPZ0IVcXuiyHOYLtRIByL.jpg

Pobierz
  • 93
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

żaden bait. jako jeden z wielu ambitnych pracowników MBB, jestem zadowolony ze swojej 4.80 zdobytej uczciwie ( ͡~ ͜ʖ ͡°). Przeciwdziałam debilizmowi i degrengoladzie


@konfidentSGH: 4.80 to Twoja aktualna stawka godzinowa? Nie dziwie się, że musisz dać upust frustracji.
  • Odpowiedz
Nie wiem z kogo większa beka, czy z OP czy ze studenciaków co buldupią, że łolo my mamy takie grupy że tam nie wejdziesz xD
  • Odpowiedz
@konfidentSGH: Ale się skowyt i lament podniósł w komentarzach. Zgaduje że to od tych właśnie nieuczciwych, co podświadomie zdają sobie sprawę z tego że źle robią i chcą teraz jakoś się usprawiedliwić prymitywnymi mechanizmami obronnymi.

Bardzo dobrze robisz. Tępić to zjawisko i jeszcze raz tępić. Na zachodzie nie ma ściągania, a ktoś przyłapany wylatuje z uczelni na kopach. Poczytajcie sobie jak jest w Szwajcarii ze szkolnictwem wyższym. Walczyć czym się
  • Odpowiedz
@konfidentSGH: Samą ideę gorąco popieram, ściągających i olewających studia trzeba #!$%@?ć prądem, ale na boga, czemu piszesz tonem bananowego gogusia, który myśli że jest najmądrzejszy xD Wykładowcy mają z ciebie ostrą bekę.

I jeszcze nie masz jaj się podpisać.
  • Odpowiedz
@dnasstorm: Jestem rok-dwa po studiach. Dokładnego stanowiska nie powiem, bo nie jest nas wielu. Tak jak mówiłem - McKinsey jest moim pracodawcą, ale bezpośrednio z nikim nie rozmawiałem o mojej „działalności”; często natomiast się śmiejemy z przygłupów, którzy niczego ze studiów nie wynoszą. SGH na start jest ok, można sobie wyrobić zwolnienia z 9 przedmiotów ACCA (ja tak zrobiłem i jestem ultra-zadowolony), a teraz pozostało już tylko dobrze zaliczyć GMAT
  • Odpowiedz
@konfidentSGH chłopie XD
piszesz, że masz 16k brutto - ok, super.
piszesz też, że pracujesz po 14 godzin dziennie XD
więc masz na godzinę 54,5zł brutto
i myślisz, że dobrze zarabiasz XD
dajesz się ruchać po
  • Odpowiedz