Wpis z mikrobloga

@Pooodi: nie jestem sądem i nie wiem co zrobi, wiem, że tam to uderzenie w twarz to akurat najmniejszy problem rafona ;D samo uderzenie kogos a uderzenie i upublicznienie tego to chyba dwie różne rzeczy są do tego wymuszenie usunięcia jakiegoś materiału żeby osiągnąć jakąś tam korzyść(nie wiem jaka i jakiego materialu bo nie sledze tego) przy użuciu przemocy to również nie byle jakie przestępstwo tylko jeżeli się uprze prokurator to
@Pooodi: nie wiem co tam sie wydarzyc moze, niech sobie robia co chca ;D jego sprawa czy chce chlopakowi zycie zmarnowac czy nie, ale wiem, ze na takie osoby raczej prokuratorzy sa cieci, policjanci tak samo, jak zobacza to nagranie to im mocno cisnienie skoczy a sa tylko ludzmi :)
@Pooodi: te osoby co beda mu zarzuty przedstawiac to maja tez dzieci i patrza przez pryzmat tego, ze na tym nagraniu mogl byc jego syn np. mnie osobiscie bardzo #!$%@? jak zobaczylem to nagranie a duzo w zyciu widzialem i jakos sie nie przejmuje przemocą, że wielce ubolewam jak sie komus cos dzieje ale dajmy na to policjantka(matka dzieci) jak zobaczy to nagranie to dopiero mu da popalic na komendzie, jeszcze
@Pooodi: ja nie znam sytuacji, jakie ma argumenty rafon i co ten młody mu zrobil, ze tamten sie tak #!$%@? ? bo to tez nie jest tak latwo udowodnic komus, byc to sobie mozle ale jezeli wszystkie znamiona czynu zabronionego nie zostana spelnione to nic mu nie zrobia, nie bronie tu nikogo jak cos i sorry za ten #!$%@? brzmiacy jezyk prawny :P