Wpis z mikrobloga

@ScaRRyMaN: oo z tym to najgorzej, jak kilka lat temu szukalem mechanika zeby mi w moim 1.9jtd wymienił jedną swiece bo komputer tydzien wczesniej mnie poinformował ze sie przepaliła i przy okazji chcialem olej i filtry zrobić to nigdzie terminów nie było bo wszystkie warsztaty zawalone tdikami ;/ a to panewki a to vacum a to pompowtryski...
Jaki model?( ͡° ͜ʖ ͡°) ja od dwóch lat wożę się Kappą, ale coś ostatnio stroi fochy i teraz stoi na wymianie zamków bo przestały mi się otwierać drzwi kierowcy.( ͡° ʖ̯ ͡°) Anyway przyjemność z jazdy nieporównywalna z żadnym Niemcem...:)
@michelius: mielismy astre J 1.4 nową z salonu prosto, paliła 12 po miescie, po 38tys #!$%@? sie sprzęgło po 42tys sprezyny z tyłu się połamały (wypadlo po jednym zwoju) w samochodzie jezdzonym po miescie, przez jednego kierowce, wożącego zwykle dwie osoby max i laptopa. Do tego samochód mimo 100 koni samochód jezdził jakby chciał a nie mógł. Nie, to nie był pechowy egzemplarz, one tak miały ( ͡° ͜ʖ
@kozaqwawa Łomatko... wcale się nie dziwię w takim razie. Kurde, ale podobno to legendarne 1.9CDTI to naprawdę klasa silnik, chociaż pewnie wszystkie już mają tak realnie po 400k przelatane. Eh znowu trzeba myśleć...(,)