Wpis z mikrobloga

Ej Mirasy, dużo się mówi na wypoku o tym seksie socjalnym i w sumie zastanawialiscie się kiedyś jak mogłoby to wyglądać u nas w Polsce?

Ja sobie wyobrażam powołanie specjalnego urzędu jak Polska Izba Socjalnej Kopulacji albo Sekcja Socjalnych Stosunków Seksualnych przy Wojewódzkim Oddziale ZUS.
Oczywiscie obsługą petentów zajmowałyby się nasze miłe panie urzędniczki, które, jak wiecie, nigdy nie żałują sobie wysiłku by pomóc obywatelowi. I tak specjalnie na Wasze potrzeby i do Waszej dyspozycji byłyby Pani Bogusława lat 58 - rozwiedziona, ale na pomostówce, Krysia lat 54 - szczęśliwa mama siedmiorga dzieci albo pan Zdzisław lat 62 - po godzinach osiedlowa złota rączka. No, pewnie ciepłą posadkę dostałaby również po znajomości Karyna lat 31, ale, nie czarujmy się, w urzędzie kawa sama się nie zrobi, a po za tym obsługa petentów to nie rzecz dla nieopierzonych małolatów.

Jak mogłoby to wyglądac? No jak w każdym urzędzie, najpierw należałoby wypełnić odpowiedni formularz. Wnioski o przyznanie świadczenia w intuicyjnych kolorach: zielone, seledynowe i oliwkowe, zależnie od oczekiwań odnośnie płci udzielającego świadczenie, byłyby do pobrania w informacji na trzecim piętrze (klucz do windy znajduje się w administracji na piętrze drugim).
Po odczekaniu kolejki do okienka jak zawsze uprzejma pani Jadwiga cierpliwie wstukałaby dane z formularza do komputera, mamrocząc pod nosem... "Anonislaw Smętny... Wymiar 12,5 centymentra czyli grupa piąta... jeden zabieg, urzędnik płci damskiej... Pozycje klasyczna i odtylna (Wiesia! A klasyczna jest dostępna dla grupy piątej czy to za mało by udzielić świadczenie!?), Jakieś choroby? A tak, widzę. Stany depresyjne i patologiczna stulejka z przerzutami. To damy do Mirosławy... Wiesia! ona ciągle w żałobie po śmierci Tadka? ... No to fajnie. Widzi, będzie miał o czym sobie pogadać. Zawsze to przyjemniej pracę rozmową umilić,, prawda?.... Teraz proszę druczek o opłatę skarbową, będzie do uiszczenia w kasie, w piwnicy... A co ja tu widzę? Oral? A ma skierowanie od lekarza? To jest Urząd proszę Pana! My tu dewiacji nie uprawiamy! Chce seks oralny, degenerat jeden, to zaświadczenie lekarskie przyniesie, że stwierdzona jednostka chorobowa! A jak nie ma, to pobierze nowy formularz, bo ten już do niczego, NASTĘPNY!"

Niestety, jako że państwo na dorobku, trzeba liczyć się z wprowadzeniem limitów. Tutaj oczywiście z pomocą przyjdą stosunki grupowe, lub zamiana świadczenia (W tym roku już nie mamy niestety limitów na kopulację z kobietą, ale mogę zaproponować pana Zdzisława z sekcji damskiej, zgadza się pan?)

Gdy przebrniemy przez wszystkie formalności i umówimy termin spotkania, nie pozostanie nic innego jak odebrać świadczenie. W tym celu należałoby się zgłosić do jednostki administracyjnej właściwej dla miejsca zameldowania z dowodem osobistym i po odczekaniu kolejki następowałoby Mircy to mistyczne R U C H A N I E.
Na początek tylko mała nieprzyjemność, bo umowiona pani Mirka właśnie poszła na chorobowe i w zastępstwie przyjmuje dzisiaj Pani Jadzia...
"...ale jak Pan chce mogę zapisać na inny termin, pasuje wrzesień przyszłego roku?... Acha, no dobrze. To przystąpmy do rzeczy, ja zacznę już wypełniać sprawozdanie do raportu, a jakby mógł Pan nie za mocno, bo dzisiaj już ze trzy formularze musiałam wyrzucić... Włosy odgarnąć czy znajdzie sobie pan? Tylko proszę nie szarpać. No i pospieszy się Pan, bo dzisiaj mam jeszcze Was szesnastu, a mam umówioną wizytę do urologa bo coś mnie ostatnio z pęcherzem...".

Ale oczywiście w Polsce tak nie będzie, bo w Polsce jak w lesie obschlewionym gunwem.

#przegryw #stulejacontent #redpill #sekssocjalny #pasta
przepiorka - Ej Mirasy, dużo się mówi na wypoku o tym seksie socjalnym i w sumie zast...

źródło: comment_KilqOwuEfd3jzCia7Py3pC3UVRG65lga.jpg

Pobierz
  • 9
  • Odpowiedz
@przepiorka: nie będzie tak jak mówisz bo otrzymany seks będzie z podatkow. Pani Jadzia normalnie nie uprawia seksu, wiec z 0 odprowadzić 23 % to nadal zero. Natomiast takie osoby które maja powiedzmy 100 stosunków na kwartał 23 będą musiały oddawać dla panstawa.
  • Odpowiedz
  • 0
@przepiorka zaśmiałem sie z wizji ale przypomnialo mi się jak wyglądają userzy takich stron jak zbiornik.pl czy ani
Anonse-seksualne.pl i to serio grazyny 40+ xD
  • Odpowiedz