Wpis z mikrobloga

Mirki i Wegierki, jestem wielkim odkrywcom powtarzam O D K R Y W C O M więc przeprowadze tera eksperyment powtarzam E K S P E R T M E N T, nie byle co ale EKSPERYMENT społeczny którego nikt jeszcze nigdy nie przeprowadził i dzięki mnie świat dowie się już niedługo że UWAGA UWAGA LOSZKI TO KU*ISZONY BO WOLA SIĘ UMAWIAĆ Z PRZYSTOJNYM FACETAMI!! Dzieki mojemu eksperymentowi, powtarzam E K S P E R Y M E N T O W I, legnie w gruzach przeświadczenie że kobiety są dobre, szlachetne i szanują się bo moim EKSPERYMENTEM udowodnie że pisząc na tinder z konta CHADA 10/10 LOSZKI będą się chętniej że mną umawiać niż z profilu grubego stulejarza. Rozumiecie to? Te Kuuuuwiszcza będą wolały przystojnego faceta niż brzydkiego!!! A to wszystko zostanie udowodnione dzięki nieprzeprowadzonemu przez nikogo wcześniej eksperymentowi, powtarzam E K S P E R Y M E N T O W I. A na dodatek tego wszystkiego jako CHAD 10/10 umowie się z taką Loszka i nie przyjdę na spotkanie XDDDDDDDDD czaicie to? NIE PRZYJDĘ XDDDDDDDDD głupia pinda chcąca się spotkać z przystojnym facetem będzie miala #!$%@? wieczór XDDDDDDDDD zapraszam do śledzenia mojego EKSPERYMENTU, powtarzam E K S P E R Y N E N T U. #bekazpodludzi #logikaniebieskichpaskow #heheszki #tinder
  • 5