Wpis z mikrobloga

@mars10: Chwyta za serce xD Mirek inwestuje kieszonkowe w krypto z nadzieją na lepszą przyszłość. Liczy wirtualne pieniążki. Wyobraża sobie co za nie kupi. Jedno zawirowanie wykresu i koniec marzeń. Tragedia człowieka w 30 sekund! Czekam, aż zaczną to emitować w tv.
  • Odpowiedz
@pawlo74: Podatki są głównie po to żeby utrzymywać urzędników. Pracuje w budowlance. Robimy projekty w dużych miastach, ale też w mniejszych gminach. Im mniejsza gmina tym większe łamanie prawa i patologia. A kasa wydawana jest na tak głupie projekty, że czasem mi wstyd to projektować. No i oczywiście im bliżej wyborów tym więcej inwestycji haha
  • Odpowiedz
@pannafoster: marnotrawią 90% a reszta trafia tam gdzie powinna. Jestem wrogiem podatków w formie wymuszenia. Jeżeli zrobią podatki na bitcoinie, że w blockchainie będę dokładnie widział ile i gdzie idzie no i oczywiście muszą być dobrowolne aby nie mogli wsadzić za niezapłacenie do więzienia albo ukarać w innej formie wtedy zacznę płacić. Innym wypadku to kpina. Nie będę płacić nikomu.
  • Odpowiedz
@pawlo74: Im jestem starsza tym bardziej mnie przeraża jak działa ten świat. Najgorsze, że chyba nie ma państwa, które nie okradałoby obywateli na hajs. W teorii fajnie brzmi, ale chyba nie realne.
  • Odpowiedz
@pannafoster: oczywiście, że w starym systemie nierealne i ja nigdy nie doczekam tego ale jestem pewien, że to przyjdzie kiedy ludzie porzucą fiata i przejdą na bitcoina. Z mojej perspektywy czyli mogę jechać gdziekolwiek i nie czuję się zakładnikiem żadnego kraju to ja wybieram już teraz czy płacić i komu. Osiedlenie się na jakimś terenie zależy ode mnie tak samo jak założenie firmy.
Z czasem kiedy każdego będzie stać na ten
  • Odpowiedz
@mars10: Muhaha tyle siana #!$%@? w błoto na takie gówno,daliby to tym chorym dzieciom gnoje jedne.Pozatym co ich obchodzi co sobie Kowalski robi z własną ciężko zarobiona kasą.btw halo policja proszę mi zabrać kryptowaluty xDD
  • Odpowiedz