Wpis z mikrobloga

Jego wszystkie filmy niemal to to samo
łażenie po knajpach albo po galeri handlowej lub innej maści sklepów lub
zagraniczne wyjazdy to w 80% to samo . Teraz jeszcze z tą kamerą wielki yotuber się znęcał nad młodymi dziewczynami bo 45 minut na jedzenie musiał czekać , żenada do potęgi !!! Czyli narzekanie na wszystko w około .
Gubernator gruberlandii .. maży mi się taka akcja w galerii handlowej jak wszyscy z niego zlewają żeby musiał z wstydu uciekać i to wszystko sfilmować . Nauczył by się pokory i szacunku dla innych !!!
#mocnyvlog
  • 9
  • Odpowiedz
@Shin: Sam się nie zesraj rycerzu komody !!! , ten facet ma tyle negatywnych wpisów bo swoim zachowaniem ewidentnie na to zasługuje . Inni yotuberze nie mądrzą się na niewiadomo jakie tematy !!! a grubas zgrywa specjalistę a jest tak naprawdę kiepsko wykształconym durnym januszem tyjącym od nadmiaru śmieciowego jedzenia
  • Odpowiedz
@astri: Nie ważne kto ma jaką chatę też mam dom , ważne kto jakim człowiekiem jest a jego zachowanie wobec tych dziewczyn było wyraźnie napastliwe poszedł tam grubas z kamerą !!! nie wiem po co to filmować że czekać musi na jedzenie
  • Odpowiedz
@archiwum83: Normalny człowiek dokonuje normalnych wyborów. Wchodzi, zamawia, dowiaduje się że musi czekać, podejmuje decyzję o odstąpieniu zamówienia i idzie dalej. Ale tu działa prawo internetu. Cham trafia pomiędzy ludzi i korzysta z przywileju chamstwa. Wie że nikt mu nie odpowie na jego poziomie (bo co miały zrobić te biedne dziewczyny, skoro wymagany jest od nich jakiś tam poziom obsługi) i taki internetowy napinacz wykorzystuje to do maksimum. Dodatkowo zachęcają
  • Odpowiedz
@archiwum83: A na wyjazdach zero kontaktu czy integracji z lokalsami. Nie potrafię skumać jak można jechać np do Iranu i nie starać się zamienić słowa z Irańczykami (przez ulańca bez przerwy nazywani Arabami, bo dla tego matoła każdy z tamtych rejonów to Arab.). Albo nie pojechać kawałek za duże miasto i zobaczyć jak wygląda życie na prowincji. Totalny ignorant.
  • Odpowiedz