Wpis z mikrobloga

Wiecie, że bardziej opłaca się pojechać z #bielskobiala do Ostravy, żeby kupić plecak 4F? W Polsce kosztuje 149zł, w czeskim 4F 799 koron i jeszcze promocja 20%, w sumie z taszką za dwie korony i płacąc kartą wyszło 112zł. Normalnie by mnie to nie zaskoczyło, ale żeby polska firma... taniej za granicą... Smutno trochę :( @4F_oficjalne jak to tak? #oszukujo ?
  • 25
@Kaczorra nie wiem, chociaż wg wikipedii 4F należy do OTCF S.A. – polska firma odzieżowa specjalizująca się w tworzeniu, produkcji i sprzedaży odzieży sportowej i akcesoriów dla konsumentów oraz dla sportu zawodowego.

Poza tym, co to zmienia? Jeśli szyją to w Chinach to wiozą to przez Czechy i tam trochę zostawiają i stąd taniej? Nie rozumiem...
@mirekxc: napisałeś o kosztach transportu itp., a ja tylko chcę Ci uświadomić, że one wcale nie muszą być inne w porównaniu do Polski. Inny rynek - inna cena. Może dopiero tam wchodzą i chcą się wyróżnić ceną? A może dostali jakieś preferencyjne podatki, tak jak zagraniczny kapitał u nas? Nie wiem, jakiś powód musi być, ale na pewno nie jest to żeby zrobić nam na złość, zawsze chodzi tylko o kasę.