Wpis z mikrobloga

Idz na zlot farmaceutow.
Skacz nacpany do jakiejs wiksy.
Na koniec bij poklony sprzedanemu, skomercjalizowanemu DJ-owi po tym jak pooral ci banie jebitnym LUBUDUBU na pelna p---e.
Nazywaj sie fanem trance.
Wstawiaj na wykop pod tagiem #trance jakies EDMowe wysrywy.

Tak z ciekawosci sobie wlaczylem pierwsze lepsze nagranie AvB z Gliwic. Dostalem to czego oczekiwalem. Jestem pewien, ze bylo tego o wiele wiecej, nie moze byc inaczej, skoro nawet w setach GAIA'i w 2014 juz musial dawac te swoje wiksy. Prosze nie profanujcie tagu #trance tym chlamem. Jak nadal podpinacie to, co on robi pod ten gatunek to zrobcie przysluge swiatu i popelnijcie rytualne harakiri.

#muzyka #pogarda #asot #arminvanbuuren #avb #asotgliwice #edm #wiksa #wixa #bekazgimbusow #bekazpodludzi
V.....5 - Idz na zlot farmaceutow.
Skacz nacpany do jakiejs wiksy.
Na koniec bij po...
  • 13
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@AleToNieJa: A dlaczego mam go szanowac jak sie sprzedal? Davida Guette i Tiesto tez mam szanowac? Historia stara jak swiat, albo robisz dobra muzyke albo robisz dobra kase. AvB szanuje za wczesne lata jego tworczosci. Jaralem sie nim jak slepy kolorami powiedzmy do ASOT 400-45. Pozniej to juz rownia pochyla w dol. Tak, to legenda gatunku w latach swojej swietnosci. Wspolczesnie juz ta jego legenda gasnie od wielu lat, bo
  • Odpowiedz
@VintagE25: Napisalam tylko ze szanuje vini vici a to ze Armin na maxa spier.. ten kawalek to juz nie jest nikogo wina. Przy okazji myslalam ze dj. graja na takich wydarzeniach a nie puszczaja i odpier.. jakis szajs :)
  • Odpowiedz
@znikajacypunkt: Rozumiem, ze chodzi ci o aktywnych na scenie. Malo tego zostalo. A bo ja wiem? Aly&Fila, Markus Shulz, P.U.S.H, Shane Collins. Generalnie to ja moge w nieskonczonosc sluchac trance z przelomu Millenium powiedzmy do 2008 roku. Moim zdaniem od dekady to juz nie to samo, chociaz sa jeszcze ludzie, ktorzy cos proboja rzezbic na stara modle. Ze starych setow to wszystko DJ Doboy'a, w szczegolnosci Vocal Edition i Trancequillity
  • Odpowiedz
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@superblee66: Powiem szczerze, troche strzelilem w niego jak kula w plot, bo na co dzien go nie slucham, jednak zawsze go uwazalem za bezpieczna alternatywe do AvB. Nawet jego swieze sety live wciaz trzymaja jako taki fason i nie laduje tam hardstyle ani EDM. A ten kawalek, wiadomo, komercja, ale jednak wciaz lepsze niz jakies Blah Blah Blah. Jednak mysle, ze wolalbym pojsc na koncert do MS niz do AvB
  • Odpowiedz
@VintagE25: dla mnie ta impreza zaczęła się dopiero po secie arminka ( ͡ ͜ʖ ͡). Na Johna O'Callaghana zawsze można liczyć, a i polski duet mnie pozytywnie zaskoczył. Występu khomhy po tym jak pod koniec zagrał remix eda sheerana nie będę komentować...
  • Odpowiedz