Wpis z mikrobloga

Ale mnie denerwuje ta polska mentalność. Wchodzę na jbzdy i widzę coś takiego z tagiem #heheszki. I z czego się debilu cieszysz, polaczku jeden? Ze muzułmanie maja gorzej? A jak byś się czuł gdyby w Danii zakazano używania języka polskiego, albo noszenia koszulek PW albo żołnierzy wyklętych? Normalnie czasem się czuje zażenowany tym, jakim szambem jest mentalność polska. Aby inni mieli gorzej, żeby się męczyli, uwielbiacie patrzeć na takie akcje, nie? Banda polaczków. A gdy widzicie jakiś artykuł o ograniczeniu wolności pracy Polaków za granica to kija w dupe i HURRRRR JAK TAK MOŻNA HURRR MUZUMANIE GORSI. No #!$%@? XD (iks de, ważne jest przeczytanie słowne tego bo inaczej nie da się tego wyrazić). Polacy to chyba najwięksi hipokryci Europy. Wstyd mi za was i wasze zachowanie, naprawdę. Po prostu wstyd się przyznawać do pochodzenia. I nie mówię o wszystkich, bo są ludzie sumienni i zachowujący się Ok, ale właśnie takie negatywne zachowania wpływają na to jak nas inni widza. Sami sobie kręcimy bat, a właściwie to ta prawacka bieda umysłowa to robi. No po prostu dramat ludzie.

#neuropa #4konserwy #lewackalogika #prawackalogika #zwierzeta #jbzd #polactwo #buractwo #polaczki #zolnierzewykleci #wstydzesiepolski
BraKet - Ale mnie denerwuje ta polska mentalność. Wchodzę na jbzdy i widzę coś takieg...

źródło: comment_Ik4fdCjqfAxUvvGkx1sAKaqUJ5u8CuZl.jpg

Pobierz
  • 6
@BraKet: a czy ten zakaz nie ma na celu wyeliminowanie z życia publicznego zamaskowanych zamachowców/złodziei? Po co kamery w miastach skoro ludzie chodzą zamaskowani? Może też chodzi o poczucie bezpieczeństwa normalnych Duńczyków w autobusie itp.? Sam nie wiem ( ͡° ʖ̯ ͡°)
  • 0
@laik123: ale mi nie chodzi o zakaz, oczywiste jest ze to dlatego. Ja się tu odnoszę do zachowania człowieka który to wstawił i jego mentalności, oraz innych którzy z takiego czegoś heheszkuja