Wpis z mikrobloga

Mirkom od#oerdoliło xD wystarczy święto i procesja żeby pół wykopu się zagotowało

HURR DURR JAK TO TAK IDO MNIE TO PRZESZKADZA

TO NARUSZA MOJE SWOBODY OBYWATELSKIE XDD

700 lat tradycji powinno zostać dzisiaj ucięte bo jeden Mirek z drugim zagotował się w piwnicy xD

Żądacie tolerancji i prawa do własnych wyborów a jednocześnie innym tego odmawiacie - a nawet gorzej, wyśmiewacie ich.

A niech sobie idą za 10 minut będzie po temacie i znów będzie kolejny zwykły dzień xD cieszcie się z ustawowo wolnego dnia ( ͡° ͜ʖ ͡°) aha no chyba że macie 15 lat i nie pracujecie to sporo tłumaczy ( ͡°( ͡° ͜ʖ( ͡° ͜ʖ ͡°)ʖ ͡°) ͡°)

#gimboateizm #katolicyzm #oswiadczenie #zalesie
  • 12
  • Odpowiedz
@powaznyczlowiek: I widzisz, bronisz jednej strony. A co jesli wrozenie z mleka i jedzenie wafla nie odpowiada wszystkim Polakom i faktyczne narusza swobody innych obywateli? Kiedys tradycja bylo skladanie ofiar, ale zrezygnowano z tego ze wzgledu na to, ze bylo to idiotyzmem. I tak samo idiotyzmem jest robienie tego typu pochodow. Smieszy mnie tez porownywanie parad dot. seksualnosci czlowieka z paradami dot. wyznania, gdzie jedno sie w ogole nie laczy z
  • Odpowiedz
I widzisz, bronisz jednej strony


@Pareidolia: nie nie bronie - znaczącą większość roku NIE składa się z procesji - to brzmi jak sensowny kompromis ( ͡° ͜ʖ ͡°)

idiotyzmem jest robienie tego typu pochodow


@Pareidolia: może tak może nie - tak długo jak nie jest szkodliwe - gdzie jest problem? ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Jedna - dlatego, ze na sile pokazuje jak
  • Odpowiedz
@powaznyczlowiek: Droga krzyzowa, pochody, przy pogrzebach przemarsz, sypanie kwiatami, matki boskiej zielnej - pochod i sypanie kwiatami, do tego u mnie w miejscowosci podczas jakiegos tam swieta tez jest przemarsz, boze cialo kolejny pochod.
Dla ciebie nie jest to szkodlwie, dla mnie moze byc. Mi moze przeszkadzać to, ze typy sobie ida i dra ryja, czytaja jakies bzdety i jeszcze indoktrynują innych (bo przez to, ze czytaja na glos przy kazdej
  • Odpowiedz
Smieszy mnie tez porownywanie parad dot. seksualnosci czlowieka z paradami dot. wyznania, gdzie jedno sie w ogole nie laczy z drugim.


@Pareidolia: Doprawdy? Bo jak dla mnie, parada tęczowych to właśnie utrudnianie poruszania się po mieście, darcie ryja i indoktrynacja osób postronnych, jak sam następnym poście piszesz.

pochody, przy pogrzebach przemarsz


@Pareidolia: Ooooo, to ciekawe, bo jakoś od czasu przywiezienia ciał ze Smoleńska nie przypominam sobie pochodów pogrzebowych, które przechodziłyby
  • Odpowiedz
@kompek: Nie moge sie doczekac, az Polska przestanie byc lasem i panstwo bedzie zlaicyzowane w 99%. Wybór mieszkania koło lotniska do po prostu mieszkania w mieście. Nie widzisz roznicy?
Tak, bo pokazywanie, ze kazdy jest rowny bez wzgledu na preferencje seksualne to cos zlego, ale wciskanie malym dzieciakom jedynej slusznej wiary jest spoko XD
@powaznyczlowiek: to swiadczy o twojej ignoracji, elo
  • Odpowiedz
Polska przestanie byc lasem i panstwo bedzie zlaicyzowane w 99%


@Pareidolia: Stopień zlaicyzowania świadczy o byciu "lasem", albo nie? Cóż, w takim razie Estonia i Czechy to prawdziwe potęgi, nie to co te gówniane USA czy Francja...

Wybór mieszkania koło lotniska do po prostu mieszkania w mieście. Nie widzisz roznicy?


@Pareidolia: Nie. Możesz mieszkać na obrzeżach, gdzie nie ma samolotów/pochodów. Więc tak, to jest kwestia wyboru.

pokazywanie, ze kazdy jest
  • Odpowiedz
@kompek: Bardzo ladnie manipulujesz XDDD az mi sie nie chce z Tobą rozmawiać.
Twierdzisz, ze ludzie walczac o swoje podstawowe prawa zawarte w miedzynarodowych aktach - to zwyrole, ktorzy chodzą z gołą dupą na wierzchu (gdzie to juz skrajnosc skrajnosci), ale gdy katole drą sie przez megafon i w ten sam sposob pokazują swoje wartosci to juz spoko?
Nadal nie widzisz roznicy pomiedzy tym, ze jezeli celowo zamieszkam w miejscu, gdzie
  • Odpowiedz
@kompek A, i nie przeszkadza mi sama wiara katolicka (mam wielu znajomych księży, z wieloma dobry kontakt i cenie ich jako ludzi, ale oni sami potrafią krytykować idiotyzm kosciola katolickiego w wielu sprawach). Szanuje ją, ale bawi mnie to, ze od malego zmusza sie dzieci do jej wyznawania (zmuszanie przez rodzine do chodzenia na swieta i kosciola, religia w szkole, na której nie pokazuje sie dziecku alternatyw tylko wykladana jest katolicka). Zle
  • Odpowiedz
@kompek I masz tutaj skrajność, skoro ty potrafisz zarzucić, że część Polakow lata z gołą dupą z piórkami i dildo.
Nienawiść tych katolikow-Polakow do innej wiary, wszystkiego co obce. Wystarczy poczytać na jakimkolwiek forum wylew tych katolikow, ktorzy uwazaja papieza za zdrajce, bo glosi nauki Chrystusa (o przebaczaniu, nadstawieniu policzka). I tutaj juz dokonują nadinterpretacji Biblii (bo tak wygodniej? I jak to jest, ze raz trzeba brac Biblie doslownie, a raz traktowac
P.....a - @kompek I masz tutaj skrajność, skoro ty potrafisz zarzucić, że część Polak...

źródło: comment_n5pFmI1VAisbwRkHgLMsOOhiX24mFR9i.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz
Twierdzisz, ze ludzie walczac o swoje podstawowe prawa zawarte w miedzynarodowych aktach - to zwyrole, ktorzy chodzą z gołą dupą na wierzchu (gdzie to juz skrajnosc skrajnosci)


@Pareidolia: Tak, tak twierdzę. W zeszłym roku kilku neonazistów podpięło się pod Marsz Niepodległości. I wiesz co się stało? Straż i członkowie MN spuścili #!$%@? neonazistom i obiecali, że będzie powtórka, jak się do nich zbliżą. Więc skoro tam można było wyeliminować skrajnych osobników,
  • Odpowiedz