Wpis z mikrobloga

Mirki, dziękuje wam za wczorajszy wieczór oraz noc. Za słowa wsparcia, pomocy oraz tych, którzy twierdzili, że to bait.
Prawda jest taka, że cała historia została zmyślona :D Nie spodziewałem się kompletnie takiej lawiny komentarzy, plusów oraz ludzi, którzy będą dalej nakręcać historię. Nie mogłem zostać na to obojętny i starałem się ciągnąć historię coraz dalej w miarę możliwości jak najbardziej logiczną, jednak jesteście taką społecznością, gdzie ciężko was wmanewrować jednak niektórzy uwierzyli w historią a inni nie wiedzieli w ogóle co myśleć. :D
Bardzo byłem zdumiony jak ludzie sami się nakręcali oraz w sumie zaczęli żyć emocjami tej historii.
Łącznie ponad 4200 plusów, 3500 komentarzy. Serio, nie wiem co powiedzieć, to miała być zwykła zarzutka na godzinę, no ale nie mogłem się oprzeć pisać historii dalej. Mam nadzieję, że bawiliście się równie dobrze co ja ;)

Pozdrawiam !
  • 429
Wołam przez MirkoListy plusujących ten wpis (3224)

Dodatek wspierany przez Cebula.Online

Nie chcesz być wołany/a jako plusujący/a? Włącz blokadę na https://mirkolisty.pvu.pl/call lub odezwij się do @IrvinTalvanen

Uważasz, że wołający nadużywa MirkoList? Daj znać @IrvinTalvanen

! @isart @zajacisko @Baton_Wielki @Atraks @baraneo @rozzen @aleco @xwelim @Idzist @kiszczak @Balzac91 @Srubowstret @arrent @Olanna @niunix @CallmeGod @Zdziwiona @NoblePhantasm @mateusz-wrona-148 @Niedopytalska @Kroos123 @malokreatywnylogin @settogo @rivos @efceka @bederzigol @WutkaBXL @mrowed @bananowy_wybawiciel @szkodnikPL @sebczan93 @Beniamin_Emanuel @mojojojo2234 @Papatek @