Wpis z mikrobloga

@Siwulek: ale to święto, zawsze tak było, szkoły nawet mają wolne, takich dni jest 11 w całym roku, w boże narodzenie i poniedziałek wielkanocny tez ma być pootwierane? Ja rozumiem, że katolicyzm bee, ale jednak żyjemy w kraju katolickim (ostatnio do przesady, ale wcześniej nikt się o boże ciało nie pultał)
@cojaturobietezzajety ale ja nic nie mam do tego swieta. Robię sobie tylko takie #!$%@? z tych co płaczą co niedzielę, że glodni bedą, bo nie mieli czasu caly tydzien przygotowac się na jeden dzien zamknietych sklepow xD tez nie jestem za tym zakazem w niedzielę i nie zgadzam się z tym, ale to robi się #!$%@? smieszne. Jest wiele dni w roku, w ktorych sklepy są zamkniete i jakos ludzie nie umierają
@Siwulek: W ogóle najlepsze wczoraj sklepy, byłem w Biedrze, 5 ka otwartych to każdej 10 osób w kolejce, każdy z wózkiem pełnym zapasów jak na wojnę, bo sklep aż jeden dzień będzie zamknięty, i to w czwartek xD
I tak parę godzin trwało, bo po każdej skasowanej osobie dochodziła nowa.
tez nie jestem za tym zakazem w niedzielę


@Siwulek: ...ale tylko mje wolno byc i tylko na moją modłę mozna byc przeciw! Jak ludzie smia narzekac na cos czemu sa przeciwni! Jak smia miec inny rozklad tygodnia!
@Naxster To powiedz moj Panie jak ty walczysz o handlową niedzielę? Jestem szarym Polakiem i nie podpalę się pod sejmem żeby mi biedre otworzyli. W tym kraju cos zmienic mozna jedynie po wyborach. Narzekać #!$%@? tylko potraficie i gadac, że jestesmy stadem niewolnikow. Wszyscy ci co tak wiecznie tylko #!$%@?ą o braku marchewki do obiadu w niedziele i innych #!$%@? to sami nie wezmą się za zbieranie podpisow o cofniecie ustawy. A
to sami nie wezmą się za zbieranie podpisow o cofniecie ustawy.


@Siwulek: a po co mają? Przecież nie wolno narzekać. Jak coś cos sie nie podoba w zakazie to jesteś niezaradny po prostu. Z zakazem mozna sie tylko nie zgadzać ale czysto filozoficznie. Takie "no nie podoba mi sie" to wszystko co jest dozwolone.
hurr durr pod sejmem pikietowac majo czas ale zrobic zakupow w weekend to nie. Takie wypowiedzi puszczaliby