Wpis z mikrobloga

UZUPEŁNIONE STRESZCZENIE - stan na 23.16, 30 maja 2018 roku
aktualizacja 23:55
aktualizacja 00:11
aktualizacja 00:15
aktualizacja 00:42
aktualizacja 00:48 - @ceo2 założył tag #aferagdanska
aktualizacja 00:53
aktualizacja 01:00
aktualizacja 01:10

do Opa na wyjeździe zadzwoniła dziewczyna, żeby się upewnić, że na pewno będzie jutro a nie dziś, bo ona ma jutro egzamin i dzisiaj się uczy i idzie wcześniej spać. Op postanowił to sprawdzić - po pierwsze zadzwonił do jej znajomych (ale nieszczególnie bliskich). Znajoma powiedziała że egzamin jest, znajomy, że egzamin przeniesiony na za tydzień. Poza tym wyruszył w drogę powrotną. W międzyczasie zadzwoniła, żeby zapytać o klucze do piwnicy (a nigdy z niej nie korzystała) i żeby zapytać o to, co Op robi tego wspaniałego wieczoru (miał być na piwie z kumplem i wychodzi na to że plan zrealizował, tylko z innym kumplem :D). No ale wracając, najpierw pojechał do kumpla, a potem z kumplem pod mieszkanie. Na jego miejscu parkingowym stał samochód, który został wystalkowany na jakimś zdjęciu na fb dziewczyny. Nieco później Op doszedł do tego, czyj to samochód. W mieszkaniu brak śladów nauki, dziewczyny, ktoś gotował, dwa kieliszki po winie, naczynia w zlewie (a nie w zmywarce jak zwykle), w powietrzu zapach męskich perfum (ale nie takich jakie używa Op), poza tym rzeczone perfumy stoją w łazience (no i faktycznie nie są perfumami Opa). Na chwilę obecną wielkie oczekiwanie, bo wystalkowany właściciel samochodu na swoim fb napisał, że idzie dzisiaj do kina.

O godzinie 23:55 dziewczyna Opa oddzowniła i zaspanym głosem zapytała, dlaczego tyle dzwonił, kiedy ona jest zajęta i poszła spać. Pytała dlaczego Op dzwoni do niej najbeny o tej godzinie i że przecież ona się nie #!$%@? w jego wieczór. Jeśli chodzi o egzamin, to przecież mu mówila, że ma w piątek, a jutro może nie mieć czasu, dlatego uczyła się dzisiaj. Życzyła dobranoc bo ona jest śpiąca. Równocześnie jest zdegustowana jego zachowaniem – dzwonieniem do niej po pijaku.

O godzinie 00:11 Op napisał emocjonujący komentarz. Pozwoliłam sobie poprawić błędy:
„Najgorsze jest to, to dzięki niej stałem się tym, kim się stałem. Dzięki niej potrafiłem patrzeć na życie inaczej. Jedno spotkanie z nią i się zmieniłem o 180 stopni. Pod jej wpływem stawałem się lepszy.
Dała mi naprawdę dużo, chciałem dla niej jak najlepiej. Nie wiem co poszło nie tak, nic nie mówiła, nie zachowywała się inaczej. Po prostu #!$%@? nie wiem nic.”

00:15 – Op woła Gali20 (specjalnie w tym wpisie nie wołam, ale Gali20 to osoba, która podążyła smochodem tropem wpisów Opa i wrzucała zdjęcia ze swojej danej lokalicji), na razie nie wiadomo o co chodzi, ponoć jest potrzebny.

00:42 – Op napisał, że czuje, że niedługo finał! Tymczasem tajemnicza ‘sytuacja’ do której potrzebował Gali20 została opanowana, Gali może odpocząć.

00:53 – UWAGA! Kierowca (kumpel Adama) melduje, że światło w pokoju się zapaliło! (Op poszedł załatwić potrzebę fizjologiczną, dlatego dajcie mu chwilę :D)

01:00 – około bo prawie mi umknął wpis, ale czekamy na jakiś sprzęt od tajemniczego Mirka.
01:10 – op wrzuca zdjęcie młotka. „Wchodzimy!”

Wołam:
@komentarze
@ceo2
@lilirose
@vatorek
@DKSK
@arturb1922
@Blaskun
@ruzowy_wonsz
@Rain_
@unnamed89
@Kamelakor
@DVAAID
@piczki_i_parolki
@Post71
@dezzyg
@jaywalker
@AshesOfTheSun
@Dextra
@Fasol88
@BigBadBat
@Kudlaty95,
@ja-tu-tylko-zwiedzam
@Pawelvk
@Almy1992 – chciał telefon 667 158 331
@Harmideron
@Klepajro
@rozregulowany_kaloryfer
@Thiago83
@julianna_cebulanna
@arturb1922
@Gostas
@Dangerziom
@DayMn
@dealer66611
@oskar_15
@SunnO
@krabat
@elDaszko
@Podprogowiec
@pavaczek
@Mardyn
@huudyy
@Grayer
@wojnar91
@llIIllIIlIlI
@skomplikowany_system_luster
@zsuiram2
@MiczuTG
@sebek1234
@MyPhilosophy
@obuniem
@oskar_15
@Meabulwa
@homealone
@henryk_z_gwiazdka
@jaywalker
@Kapittan
@MyisCARRY
@xjot
@LubieKiedy
@Tomasztom
@arasan
@Piankowy_marynarzyk
@qtaz
@LadyRaspberry
@Priscilla
  • 44
@MaddoxX1911: chyba mieszkają razem. On był na wyjedzie ale wrócił szybciej (bo zachowywała się podejrzanie), w mieszkaniu pusto, a ona mu dzwoni że śpi i dlaczego on do niej po pijaku dzwoni.