Wpis z mikrobloga

@QuaVeve a ja wiem kto zarobi takie grosze 2000 że jak wynajmie w warszawie jakimś cudem jeden pokój za 1000 wynajem+opłaty+kaucja to nie będzie mial za co jeśc , jak wyda kase na picie i żarcie to nie wystarczy na wynajem i to optymistyczna wersja bo w wawie to mozna coś wynając za tysiaka jak masz wspołlokatora i składacie sie na wynajem nawet kawalerki zaczynają sie od 1500-2000 zależy od dzielnicy i
@marcin343 pierwsze mieszkanie w wawie na mokotowie wynajmowalem za 1600 zl ,kaucja 1000 i oplaty telefon internet prąd media to był rok 2011 teraz pewnie ceny poszły w gore wiec szczatus wylądauje pod mostem to nie siedlce gdzie mieszkanie wynajmował za 800 zł a kaucja wynosiła 600 zł
@piSSowiec39 nie będzie żadnych streamów juz pisałem wczoraj stalkerzy zgłosza mu konto namierzą jego nową miejscówke napiszą do właściciela mieszkania i znowu wykurzą prezesa ,to że szczatus nie streamuje jest tylko i wyłacznie winą konfidentów bo prezes chęci do live ma zawsze nawet jak ma pare promili we krwi i robi pod siebie
@iomobill alkoholik jest gorszy niz czlowiek ktory molestuje dzieci???!!!! Ty jesteś zdrowo #!$%@?ęty zaraz powiesz że picie piwa to gorsze przestępstwo niż gwałt ciebie powinno sie izolować ,nie pisz juz nic wiecej zwyrodnialcu