Wpis z mikrobloga

W sumie nie byłoby źle, gdyby nie ten debilny motyw z rebelią, tak myślałem, że ich mózgi nie wymyślą czegoś nowego, za mało RAM mają w tych swoich zwojach, dla nich SW = rebelia/gwiazda śmierci. Podobał mi się nawet początek, było chociaż trochę prawdziwego imperium, walka w okopach itd. Potem standardowy motyw z ratowaniem świata. Ale ogólnie i tak w miarę spoko, na pewno lepsze od Last Jedi.

#hanssolo #starwars #film
  • 4
@Dave987654321: W tym uniwersum można by nakręcić dziesiątki świetnych filmów, ale musiałby się za to wziąć ktoś normalny, a nie ludzie z porażeniem, którzy potrafią tylko tworzyć filmy oparte wokół jednej historii. Niektóre cinematiki z gier opartych o SW wgniatają mnie fotel, a po pełnometrażowych filmach wychodzę zirytowany.
@FireDash: Żeby zobaczyć jaki potencjał ma uniwersum wystarczy zobaczyć sobie na linię czasową najważniejszych produkcji w nim osadzonych.
W KOTORze, który z punktu widzenia filmów dzieje się w starożytności, zwiedza się starożytne ruiny! Ale nie, najlepiej nakręcić kolejny film który dzieje się w tym samym okresie, z tymi samymi postaciami, opowiadający praktycznie o tych samych wydarzeniach