Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
#bitcoin #silownia #programowanie #pieniadze #biznes #depresja

Mirki mam problem. Do tej pory trzymałem dość wysoki standard życia, przez jakiś czas żyłem za pieniądze które otrzymałem po sprzedaży firmy. Pieniądze naturalna koleją rzeczy się rozeszły a na etacie aby utrzymać podobny standard życia potrzebuje z 1-2 lat. Wynajmuje sam mieszkanie, oraz mam wysokiej klasy samochód. Własne mieszkanie dla mnie to jest coś obowiązkowego, samochód względnie zbędna rzecz, a nawet fanaberia. Jego sprzedaż umożliwi utrzymanie obecnego standardu życia (opłaty, rozrywka i podróże) przez kolejny 1 a nawet i dwa.

To co się obawiam to reakcji mojej dziewczyny która podkreśla jak ważna jest samodzielność (sama również wynajmuje mieszkanie i ma mały samochód). Nie chce przez to stracic w jej oczach, jestem pewny ze się odkuje tylko z racji przebranzowienia potrzebuje czasu aby zyskać wartość na rynku pracy.

Co o tym myślicie

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: NowyJa
Dodatek wspierany przez: Wyjazdy studenckie
  • 8
  • Odpowiedz
jestem pewny ze się odkuje tylko z racji przebranzowienia potrzebuje czasu aby zyskać wartość na rynku pracy.


@AnonimoweMirkoWyznania: Przy obecnym nawale ludzi do programowania licz: ok. rok na nauke, ewentualne pół roku na znalezienie pracy i od 2-4 lat do sensownych zarobków jeżeli będziesz się rozwijał. Czy warto to sam sobie odpowiedz.
  • Odpowiedz