Wpis z mikrobloga

Cze Mirasy :D

Słyszeliście może nowe TBA od Headhunterza? Prawdopodobnie będzie się nazywało "Fall or Fly". Niestety na necie są tylko urywki z imprez, gdzie grał ten utwór, dlatego postanowiłem zrobić mały remake tego genialnego tracka, testując przy tym swój nowy kick. Dajcie znać, co myślicie :D.

#muzyka #muzykaelektroniczna #edm #hardstyle #produkcjamuzyki #flstudio #integralmuzic #integral #intutorials #headhunterz
Integralmuzic - Cze Mirasy :D

Słyszeliście może nowe TBA od Headhunterza? Prawdopo...
  • 13
  • Odpowiedz
@Integralmuzic: podoba mi się, ten kick i całość jest lepsza niż 3/4 obecnego hardstylu i bardzo mi przypomina stare czasy, gdzie jeszcze nie wrzucało się wycia kobiety przez 2/3 trwania utworku - liczyło się #!$%@?ęcie i dobra nuta ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@Integralmuzic: nie moje klimaty, ale z tego co usłyszałem "w śmiesznych tehnach bez kicka" ten kick nie powinien tak wyłazić brzmieniowo, gdzieś w połowie jego trwania jakby przerywa. Spróbowałbym go trochę wyrównać np. equalizerem przed distem.
  • Odpowiedz
@Integralmuzic: Najgorsze w tym, że następna wersja z poprawkami będzie już brzmieć delikatnie inaczej. Drobne wady bardziej niedokładnego podejścia do siatki i preferowania ręcznego nagrywania.
  • Odpowiedz
@VCO1: Wyszedł Ci fajny kick do tekstyle, Hs kick to skomplikowana sprawa, wymaga DUŻO, na prawdę dużo pracy. Na pewno wymaga też layerowania, w sensie robisz jeden "Kick" (czyli layer) i kierujesz go w jedną stronę brzmienia, potem robisz drugi kick (drugi layer) i kierujesz go w drugą stronę brzmienia a potem je ze sobą łączysz, bardzo często jest tak, że te warstwy do siebie nie pasują i trzeba robić jeszcze
  • Odpowiedz