UWAGA!!! SĘDZIOWIE OGRABILI HOUSTON Z FINAŁÓW! ZOBACZ DOWODY!

- Klay Thompson łapie 3 faule od czapy w ciągu 4 minut meczu. GSW grali praktycznie całą pierwszą połowę bez kluczowego obrońcy na Hardenie oraz gościa który nigdy nie pęka w ataku w wielkich meczach.

- Rzuty osobiste: 22-14 dla Houston

- Arbiter Foster za pomocą gwizdka zmienił parabolę lotu 27 rzutów Houston za trzy z rzędu - inaczej spokojnie coś by wpadło

Ból dupy hejterów jest przepyszny. Fakty są takie, że GSW są praktycznie nie do pokonania i gdyby nie kontrowersyjne zawieszenie Greena w G5 Finałów 2016 to właśnie zmierzaliby po 4-ty tytuł z rzędu. Houston samo się pogrzebało, ale trudno się dziwić jeśli liderem drużyny jest człowiek który nie ma jaj, gra bez walki i w dwóch decydujących meczach rzucił 2 na 24 za trzy, po czym po każdym pudle rzucał kolejny raz. Żenada.

Liderzy GSW są wciąż młodzi i spokojnie mogą zdobyć razem z 5-6 pierścieni, zwłaszcza że nie ma nikogo kto mógłby ich powstrzymać.

#nba
  • 23
@cavalarz: kolega z obozu przeciwnego i przesada w drugą stronę :) Gdyby nie sędziowie gra byłaby bliższa, może i faktycznie skonczyłoby się wygraną HOU.

Ale z taką grą nie zasłużyli na nią. Całkowicie oddali grę 6, tutaj też liczenie na FT, Harden robiący #!$%@? cuda żeby dostać 3 FT, kpina jak bardzo im nie działało bez CP3.

Cos trzeba z regułami i sędziami naprawić, osobiście to bym chciał, żeby ta akcja
@DzdzystyDzejson: Pewnie że mieli.
Przy 3-2 ze zdrowym Paulem mieliby 73% szans
W połowie game 7 mieli 56% szans

Zakładam że jedna z mozliwosci zdrowy Paul/Normalne sędziowanie/Brak wybitnej ceglozy za 3 i Rockets są w finale. GSW nie są tak mocni jak się każdemu wydaje. Nie zepsuli rywalizacje w tej ligi. W tym sezonie nie byli nawet najlepszą ekipą a w następnym będą przynajmniej jeszcze 2 na podobnym poziomie