Wpis z mikrobloga

miałem jakiś dziwny #paralizsenny bowiem mogłem się ruszać, nawet się podniosłem z łóżka i widziałem jakieś dziwne istoty patrzące się nade mnie z gory, nie wiem o co chodzi, wyglądali jak jacyś żniwiarze z Diablo 3, strasznie przerażajace, wiec pomyślałem, ze zamknę oczy i znikną, no ale zasnąłem i obudziłem się rankiem, w ogóle jak na nich spojrzałem to serce biło mi jak #!$%@? i naruszyłem ranę na dłoni żeby sprawdzić czy to nie sen, ale poczułem wszystko xD nie wiem co o tym sadzić #!$%@? akcja #paranormalne

Ps najgorsze było to, ze moja młodsza siostra patrzyła na nich ze strachem w głosie pytała co to, no a ja byłem mocno into okultyzm i trochę sie zdziwiłem tym
#strasznehistorie
  • 9
  • Odpowiedz
@bohater_o_tysiacu_twarzy: A no w trakcie paraliżu jesteś tak jakby w obu wymiarach jednocześnie więc dlatego widać tamtejsze istoty, dodatkowo taki "żniwiarz" jest jednym z najczęściej w tym stanie spotykanych. Do mojej koleżanki również przyszedł w trakcie paraliżu i powiedział dokładnie w jakich okolicznościach umrze i jakie będą tego następstwa...a co do tego typu historii to ja miałam wczoraj takie dziwne oobe, 3 razy myślałam, że się obudziłam, chodziłam po pokoju itp,
  • Odpowiedz
3 razy myślałam, że się obudziłam, chodziłam po pokoju itp, aż w końcu dopiero za 4 obudziłam się tak na serio


@Perkotka: to nie jest w sumie nic nadzwyczajnego, wielu ludzi to miało.
  • Odpowiedz