Wpis z mikrobloga

@sortris chciałem zgłosić problem z wydarzeniami za które zdobywa się medale. Na starcie każdego wydarzenia wyniki z poprzedniego nie zerują się automatycznie, tylko dopiero jak zrobi się konkretne zadanie (dostawczakiem/traktorem/pociągiem). Stwarza to problem na koniec, kiedy osoby nieaktywne zabierają miejsce i medale w top20 (patrz gracz nr.4 z ostatniego zadania z dostawczakiem), bo ich wynik został "przepisany" na nowe zadanie, gdyż nie zrestartowały swojego starego wyniku.
Dodatkowym problemem są cziterzy (gracz nr.1), nie wiem jak wygląda proces banowania, ale od razu widać że gość sobie robi żarty i można by było go usunąć z listy najlepszych.
#blockyfarm
Pobierz Barti1403 - @sortris chciałem zgłosić problem z wydarzeniami za które zdobywa się med...
źródło: comment_zfF63aios0MGLFaXx94otEQh0jdH31D6.jpg
  • 2
@Pan_Cerny: listy są chyba oddzielne dla androida i ios, pewnie gra na ios właśnie. Co do rankingu to czasem są dziwne rzeczy, w poprzednim wydarzeniu chyba neko miał po pierwszym dniu ponad 40 tysięcy punktów, a potem tylko 10. Pewnie jeszcze inne takie przypadki były, no ale ten ma charakterystyczną nazwę to zapamiętałem