Wpis z mikrobloga

  • 563
Robię pewien nazwijmy to eksperyment. Pewien Mirek dodaj ostatnio mema, który zgarnął mnóstwo plusów.
We mnie jako ojca dwulatka uderza osobiście.
Chciałbym prosić o plusy osoby, które kategorycznie NIE zgadzają się z zawartą w nim treścią. Pokażmy czy więcej jest tu przemądrzałych gówniarzy, czy jednak racjonalnie postrzegających świat ludzi.
Dorzucam screen z tym memem i liczba plusów.
#logikarozowychpaskow #logikaniebieskichpaskow
#patologiazewsi #patologiazmiasta
#gownowpis
spetz1987 - Robię pewien nazwijmy to eksperyment. Pewien Mirek dodaj ostatnio mema, k...

źródło: comment_82vzjl6pGa4gfl3OQag2VpNmbPnxjRKv.jpg

Pobierz
  • 83
  • Odpowiedz
@spetz1987: Racjonalnie postrzegający świat człowiek, a daje j*banie o jakiś obrazek z internetu, wyluzuj. Takie gadanie to jak dolewanie oliwy do ognia. Śmiać się trzeba ze wszystkiego.
  • Odpowiedz
Każdy zna jakiegoś młodego rodzica, któremu rodzicielstwo tak mocno siadło na głowę, że nie potrafi on już mówić o niczym innym, uważając się za płatek śniegu, bo robi to, co bez mała 90% ludzi na świecie.


@Tarec: ale co, ktoś pisze na fejsie "jestem płatkiem śniegu"? Serio pytam, bo nie spotkałem się z takim przypadkiem
  • Odpowiedz
@spetz1987: Może nie zrozumiałeś tego obrazka, ale to jest odpowiedź na to, co jest faktem: ludzie, których życie polegało tylko na szukaniu drugiej połówki, gdy już ją znaleźli, chcą tylko spłodzić dziecko. Później to już nawet często nieważne co się z tym dzieckiem dzieje ;p
  • Odpowiedz
@spetz1987: ponoć na wykopie jest tylu poważnych ludzi, którzy są zadowoleni z własnego życia, a wystarczy jeden mem, żeby usłyszeć trzask anusów połączony z tłumaczeniem się i zapewnieniem, że to kłamstwo, bo oni naprawdę są szczęśliwi xDD I niech mi ktoś jeszcze raz napisze, że to różowe są jakieś nie teges, to wyśmieje. Niebieskie się przekrzykują, że posiadanie dzieci jest super i hejtują tych, którzy mieć ich nie chcą, top
  • Odpowiedz
Chciałbym prosić o plusy osoby, które kategorycznie NIE zgadzają się z zawartą w nim treścią


@spetz1987: Jeżeli bierzesz śmieszne obrazki na poważnie to szkoda, w tym obrazku jeżeli jest ukryty jakiś sens to chyba taki że jest masa ludzi którzy nie mają osiągnięć osobistych lub zawodowych (świadomie lub też nie) bo mają dziecko i stawiają wychowywanie dziecka jako kontrargument w dyskusji "a co ty osiągnąłeś w życiu?". Nie chodzi tu
  • Odpowiedz