Wpis z mikrobloga

28 maja 2018, Bielsko-Biała, skrzyżowanie ul. Leszczyńskiej z ul. Poniatowskiego, godz. 10.55 – Dwa zastępy straży pożarnej z JRG1 wysłano po otrzymaniu zgłoszenia zderzenia motocyklisty z samochodem osobowym. Zespół ratownictwa medycznego zabrał motocyklistę do szpitala. Kierowca osobówki nie ustąpił pierwszeństwa. Więcej oraz foto: http://www.bielsko.biala.pl/nasygnale/aktualnosci/37607/zderzenie-motocyklisty-z-osobowka-foto

#bielskobiala #policja #strazpozarna #pogotowieratunkowe #motocykle #motocyklisci #susuki
Pobierz grishko - 28 maja 2018, Bielsko-Biała, skrzyżowanie ul. Leszczyńskiej z ul. Poniatows...
źródło: comment_ciI9XVUZTVn4WD9U7M7pKPsURVAi4uCf.jpg
  • 13
@Fiodooor: gardzisz bo co? Bo sobie zażartowałem z tego że większość motocyklistów #!$%@? ponad limit? Bitch please
@skrytobojca: tylko że dziecko na pasach nie jedzie często 80+ km/h w miejscu gdzie wolno znacznie mniej. Naprawdę nie widzisz różnicy w dziecku poruszającym się po przejściu a motocyklistą który porusza się kilkanaście razy szybciej od pieszego?
@Rst00: ja również gardzę

nie ustąpił pierwszeństwa prawidłowo jadącemu kierującemu motocyklem suzuki


zastanów się, poczytaj, zweryfikuj zanim następnym razem rozpoczniesz festiwal #!$%@? umysłowego.
@sebawo ale naucz się czytać ze zrozumieniem, gdzieś napisałem że to motocyklista wymusił? A fragment z tym że motocyklista jechał prawidłowo można sobie wsadzić w dupę bo jeszcze nigdy nie widziałem motocyklisty co jechał przepisowe 50 km/h w mieście i nawet z tym nie handluj.
@Rst00:

jak można ustąpić pierwszeństwa komuś, kogo nie widać

jak można uważać że ktoś Cię zauważy jak jedziesz grubo ponad limit prędkości?


no nie, piszesz w kontekście tego wypadku, z Twoich komentarzy można logicznie wywnioskować, że wg ciebie współwinny jest motocyklista (o ile nie w pełni winny) który #!$%@?ł i kierowca nie miał prawa go zauważyć, ale zaraz próbujesz się wyłgać, że nie miałeś na myśli tego konkretnego przypadku, a ogólny
@Rst00: Zobacz na uszkodzenia, skoro jesteś tak umysłowo upośledzony, że słowo pisane nie dociera. Gdyby jechał nawet te 80 km/h to by się rozleciał w drzazgi a nie lekko uszkodził przód. Typowy bordo pozostanie typowy. Nie zna się a wszędzie mędrkuje.
@sebawo chłopie xD bierzesz chyba wykop zbyt poważnie bo pierwsze dwa posty to były heheszki z ogólnego trendu. Skąd mam wiedzieć jak było w tym przypadku skoro nie ma żadnego nagrania tylko ściana tekstu? Nie zmienia to faktu że motocyklista w tym konkretnym przypadku też mógł zapieprzac bo jeszcze nigdy nie widziałem motocyklisty który jedzie przepisowo.

@Jofiel szkoda tylko że nie zauważyłeś że motocykl szybciej wytraca prędkość i równie dobrze motocyklista mógł
@Rst00: Za to ty zakładasz, że od razu wszyscy jadą ponad limit, a kierowcy samochodów zawsze poniżej dopuszczalnej prędkości? Większość kierowców raz spojrzy i jedzie. Po co sprawdzić dobrze?