Wpis z mikrobloga

nsfw

Zawiera treści NSFW

Ta treść została oznaczona jako materiał kontrowersyjny lub dla dorosłych.

@Andi128 ja nie mam? No właśnie chyba jako rodzaca to mogę średnio fajnie mieć po rozcieciu. Czaje, że to dla wyższej idei itd. no ale #!$%@? NOZYCZKAMI CIACHAC.. . to nie takie łatwe potem jak gojenie się po zabiegu usunięcia stulejki :x
  • Odpowiedz
blue balls


@kwasnydeszcz:

kolokwialne określenie na ból pojawiający się w okolicy jąder związany z przedłużonym podnieceniem seksualnym i brakiem ejakulacji[1].

Mylisz pojęcia, blue balls są po 3 godzinach miziania się po których laska stwierdza ze musi iść spać i żebyś się zbierał do siebie. To istnieje.
  • Odpowiedz
@Aganiok__: wiesz... Pisałem o szwagierce co mówiła że zwieracze puszczają w chwili śmierci, chcesz żebym się rozpisał na temat powikłań poporodowych itd? Powiem tyle że moja szwagierka miała zajęcia z moja była, także mimochodem z bratem się nasłuchałem, z drugiej strony to ja naprawdę wiem że poród to nic łatwego ale panika też nie jest wskazana skoro kobiety rodzą od jakoś tak początku istnienia naszego gatunku i nie chce podejrzewać że
  • Odpowiedz
Po pierwsze primo, rozcina się krocze (zreszta nawet nie zawsze), żeby nie pękł zwieracz odbytu, bo jak tak się stanie, to masz przesrane (hehe) całe życie potem. A po zaszyciu jest git.
Po drugie primo, cesarka jest mega niefizjologiczna zarówno dla matki, jak i dla dziecka i, zgodnie ze sztuka, nie robi się tego na życzenie bez powodu
  • Odpowiedz