Wpis z mikrobloga

nsfw

Zawiera treści NSFW

Ta treść została oznaczona jako materiał kontrowersyjny lub dla dorosłych.

Apropo rozcinania, to robią to sprawnie podczas skurczu i nawet nie czuć. Za to szycie już czuć że łojojoj ( ) Poza tym nie zawsze nacinają, i w sumie lepiej żeby mieli naciąć niż żeby tam pęknąć ( ͡° ʖ̯ ͡°)
  • Odpowiedz
przeżyłam szok na wudeżecie, kiedy okazało się, że tak nie jest


@kwasnydeszcz: boże, przeczytałem "wycieczce" i chciałem dzwonić po służby...

że nieopróżnione ze spermy jądra bolą.

...to jest miiit... ale nie słyszałaś tego ode mnie...

Mnie ostatnio zszokowało, że nie wszystkie komórki są wymieniane. Niektóre mają tyle lat co organizm jako całość i są niewymienne.
  • Odpowiedz
@carbonara:

Ogólnie Polska jest jednym z niewielu krajów w Europie, gdzie nacięcie krocza robią rutynowo. To technika z lat 20. Cywilizowane kraje się już z tego wycofały. ( ͡° ͜ʖ ͡°)

W niektórych przypadkach nawet nie pytają pacjentki o zgodę.
  • Odpowiedz
@Aganiok__: wiem wiem jak to się odbywa, bylem w czymś jakby związku z dziewczyną która studiowała(jakaś tam szkoła policealna) w zawodzie położnej. Mówiła że główną zasadę jaką im przekazywała prowadzaca było dbać o życie dziecka a w drugiej linii o komfort( o ile w takiej sytuacji można mówić o jakimkolwiek komforcie) rodzącej. Więc chyba nie masz takiej tragedii
  • Odpowiedz
Miałam 6 lat i w bibliotece była książka typu edukacji seksualnej , a w niej rysunek taty, który bierze prysznic z synkiem nagi. Obok obrazek mamy, która kapie się z córka w wannie. Uderzyła mnie różnica w upodobaniach armatury łazienkowej
  • Odpowiedz
@blondedude ale wtedy moje dziecko nie będzie mogło obchodzić urodzin, tylko wydobyciny ( ͡° ʖ̯ ͡°) xD tak na serio to z dwojga złego już faktycznie wolę cesarkę i rozcinanie brzucha niż pusi, ale ogólnie rodzenie natura wymyśliła jakoś #!$%@?
  • Odpowiedz