Wpis z mikrobloga

@tomekg0: ale za to, że spożywasz za dużo może odpowiadać poziom hormonu - greliny - który bardzo łatwo rozregulować nieodpowiednim trybem życia, a podejrzewam, że taki właśnie może mieć Ewa ze względu na pracę - dzieli życie między dwa kraje, koncertuje, sam niedobór snu może prowadzić do otyłości.
@LIPTOON: nie wiem co za różowe śmieją się z przegrywów - chyba tylko te z ich wyobraźni.
@Bellie: przecież @LIPTOON pisząc > Znalazła prosty sposób żeby szybko zalać się tłuszczem [ZOBACZ ARTYKUŁ]!!!
tylko i wyłącznie nawiązał do mojego postu. Typowe heheszki. Nie rozumiem , czemu go atakujesz.
Co do wagi i problemów, sam mam wahania wagi, że mógłbym zostać aktorem, bo z modela robię się ulańcem, niestety na własne życzenie. I to są wahania rzędu 20 kg.
Czy Ewa ma problem z hormonami? Być może.
Tylko, że wchodząc
@Bellie:
A Ty się doszukujesz choroby, kiedy ona sama w wywiadzie kiedyś powiedziała, że uwielbia podjadać i od kiedy stała się popularna to nie panuje nad jedzeniem, bo wszędzie gdzie się pojawi jest katering xD Jest pampuśna ale ma męża, któremu chyba to pasuje, bo wzięli ślub w zeszłym roku, czyli już jak była puszysta. Wciąż jest ładna, mam tylko nadzieję, że nie dorobi się pełnoprawnej drugiej brody, bo to już