Wpis z mikrobloga

Czy tylko ja mam wrażenie że te pojazdy Gochy na Jace są ustawiane, niby realnie to wygląda (Gocha dobra aktorka mogłaby do Trudnych spraw iść) ale zastanowiło mnie że niemal ciągle ona się go czepia jakby na siłe. Wydaje mi się że Tucznik czy ktoś z meliny wymyślił żeby tak robić dla lepszej oglądalności, dymów itp... Co myślicie o tym?
#danielmagical #patostreamy
  • 19
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@deer_deer: po prostu nie utożsamiam się z no-lifami którzy za cel życiowy wzięli sobie zniszczyć rafatusa i jemu podobnych. Jedyne za co wam gratuluje to zniszczenie gurala bo on był żałosny i jemu się należało. I denerwuje mnie gadanie o długości konta ja miałem tu kiedyś konto ale zapomniałem hasła a zresztą ty jesteś 8 miesiecy a gadasz jakbyś z 8 lat był o to mi chodzi, bez spiny
  • Odpowiedz
@WielkiTom: kwestia długości konta w moim odczuciu była zaczepką do nawiązania dialogu. Nie żywię urazy czy też jakiegoś szczególnego wypaczenia twojej osoby. Uaktywniłem się kiedy gural zaczął przesadzać, niektórzy wiedzą. Nie musisz mnie przekonywać co jest dobre, a co złe. Pozostali też mają swój rozum.

Ps. Jestem związany z wykopem od ponad 4 lat.
  • Odpowiedz
@deer_deer: no i spoko ja nie szukam kłótni ale irytuje mnie te wypominania długości konta jakby ten portal był jakimś wyznacznikiem zayebistości. Ale jeszcze bardziej wnerwia mnie jak niektórzy stalkują i poświęcają mnóstwo godzin na namierzenie i zniszczenie takiego Rafatusa czy kogoś. Jeśli chodzi o Gurala jak mówiłem, chapeu bas, bo ten koleś był żałosny, oszukańczy a to co wygadywał do tych dziewczynek to już przesada i bardzo dobrze że
  • Odpowiedz
@WielkiTom: #!$%@? koncepcja. To po prostu menelica do reszty przepita, z mózgiem wyżartym przez alko. Ona nie byłaby w stanie nic ustawić i odegrać. Jedyne, co na melinie jest ustawiane to żałosne wrzaski grubego oszusta.
  • Odpowiedz