Wpis z mikrobloga

#foliarze #psychiatria #rakcontent

Blog Marka Podleckiego

Kolejny dzień z urojeń Marka Podleckiego - który się przedstawia jako ojciec Jezusa, jednocześnie twierdząc, że Hitler był jednym z jego wcieleń ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Wpis będzie uzupełniany w ciągu dnia.

Sprawdźcie swoje zdolności medytacyjne blokując osobników, którzy tu zamieszczają psychotyczne obrazki. Nanowahadełko pokazuje mi, że jest ich 17-tu, są 2,424,689 m pod ziemią wkopani tak głęboko pod Hajfą w Izraelu. Mają osłonę w postaci pięciu 6-centymentrowych warstw kovalium i dwóch 1-centymetrowych warstw oftalium. Są to pierwiastki transuranowe o masie atomowej setki i tysiące razy większej od najcięższych znanych pierwiastków, dlatego nic im nie zrobiły fale X. W schronie jest ok. 48 tysięcy od 50-90% żydów, ci którzy to wstawiają to najcięższy kaliber, stąd ten infantylizm. Są to bardzo młodzi rabini, ok 3 tysięcy lat – dusze w tym wieku powinny „obsługiwać” organizmy składajace się z co najwyżej 6 tysięcy komórek, a nie 9 cm robale, bo takimi naprawdę są ci żydzi, choć ich klony połączone z robalami ich malutką duszyczką chodzą po powierzchni jak normalni ludzie.


Aby się pozbyć parachatego żydostwa trzeba uderzyć w źródło, a więc w robale. Możemy dzisiaj spróbować swoich sił blokując tych mini-parchów. Nasze dusze powinny ich znaleźć po zawartości pamięci ich dusz i je po prostu wyciągnąć z ciał, usunąć z nich całą informację (magnesami holograficznymi) a potem białym światłem słonecznym zneutralizować je. Takie puste „coś” wysyła się do Czarnej Dziury, a powstałe puste miejsca wypełnia niebieskim Światłem Miłości.

Wystarczy byście wysłali niewielką ilość energii waszych dusz, góra 1%, by to dokonać. Po operacji te fragmenty powinny wrócić do waszych dusz.

Zaraz odblokuję komentarze – możecie to robić z każdym kto tu trolluje, 70% trolli pochodzi z tego schronu pod Hajfą. cdn.


A tu poniżej odpowiedź Marka na jeden z komentarzy, który po głębszej analizie okazuje się być jednym z trolli przesiadujących na jego blogu (wpiszcie podane nazwiska w google). Oczywiście wszechwiedzący Marek niczego nie wyłapał ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Furox - #foliarze #psychiatria #rakcontent

Blog Marka Podleckiego

Kolejny dzień...

źródło: comment_ndpgd12LRBEQ9arDySMKNE2ET90E7pdX.jpg

Pobierz
  • 1