Wpis z mikrobloga

Filmy Krzysia są super, ale po Pjongczangu mam wrażenie, że megalomania weszła mu za mocno. W prawie każdym nagraniu porcja ujęć z całego świata w stylu "patrzcie gdzie to ja nie byłem" z komentarzem typu "noo to co robimy to zaraz wykroczy poza granicę kuli ziemskiej, jestem taki zajebisty". Ja rozumiem wystawić sobie zasłużoną laurkę z okazji nowego roku, czy po serii z Pjongczangu, no ale żeby 2 razy w tygodniu?...

#gonciarz
  • 2
Zdecydowanie jest zauważalna różnica w zachowaniu. Niektórzy mówią że zawsze był zarozumiały, ja przyznam że oglądam od początku daily vlogi i do niedawna podchodziłam bardzo bezkrytycznie, ale od kilku miesięcy zaczął mnie uderzać jego sposób bycia. Troszkę chyba jednak sodóweczka.
Oglądam go od dawien dawna i może faktycznie jest coś w tym co mówicie, tylko ja mu tego za złe nie mam. Koleś robi na prawdę świetne rzeczy i naturalnie zdobywa przy tym sławę. Musi nauczyć się żyć w nowyn świecie, który sam wokół siebie wykreował i wierzę, że mu się uda. Ma swoje 5 minut obecnie, cieszy się z tego i spoko - cieszę się razem z nim :). Uważam, że