Wpis z mikrobloga

Kolejny bolidupa:

Nie ma co gdybać, ale gdyby Salah dalej grał, to by im smyrnęli dwie bramy i tyle byłoby po Wielkim Realu. Ramos to ... jakich mało. On doskonale wiedział co robi. Złapał rękę Salaha, przewraca się razem z nim i jeszcze robi taki przewrót na bok, że całym sobą na tą rękę mu leci...? Frajerstwo i to bardzo wielkie.. znajoma, która oglądała mecz rzuciła wtedy „ale ja chciałam popatrzeć na piłkę”. Szacun za te trzy zwycięstwa, ale sorry Was bardzo.. mi to nie smakuje.. raz wykończyli Juve cudem w dogrywce, raz z Atletico w karniakach, raz z Atletico podobnie jak z Juve, tylko sama dogrywka przez nich osiągnięta to był cud.i fart, no i wczorajszy mecz to tez kupa szczęścia albo brutalna gra(Ramosik). Wielu z Was pisze o Barcelonie Guardioli, że oni wtedy nie dominowali aż tak, że mogliby o tym śnić.. słucham? Każdy normalny zespół walczy na każdym froncie, a jedynie Real ostrzy zęby tylko na LM. Dlaczego? A dlatego, że to nie był ich plan, tylko do wygrania LM nie trzeba wygrać 30 spotkań. Wygrywają LM, będąc tak daleko za plecami Barcy? Nie potrafię okazać im szacunku, że byli najlepsi i ach och.. Barca była od nich w tym sezonie lepsza i to udowodnili, a to mi wystarczy

#realmadryt #mecz #logikabordowych #ligamistrzow #fcbarcelona
  • 12
  • Odpowiedz
@OczyMnieBolom jesteś za Realem? Bo wygląda na to, że tak
Niepotrzebnie się napinasz, inni potrafią z pełna kultura odpowiedzieć a zawsze znajdzie się taki łeb. Dla Mnie zawsze najmniej lubianym klubem była Barca, a niektórzy jej kibice to w ogóle masakra, żeby nie było że z nią sympatyzuje. Ja tutaj nie oceniam jego umiejętności więc po co się bulwersujesz xD co cię to w sumie obchodzi?
  • Odpowiedz
@kidflash Ramos będzie najbardziej znienawidzona osoba na GLOBIE, ale przez kogo? Kibiców Barcy, Liverpoolu, Bayernu, Juve i paru wykopków? Czego szukasz tymi wpisami? Już ktoś to mądrze napisal, zamień sobie obrazek, że faulowany zostaje Cristiano, ma konte i jest zobowiązany opuścić mecz, faulujacym jest Van Dijk. I co by nastąpiło? Każdy by miał bekę z Cristiano i taka jest prawda.
  • Odpowiedz
@OczyMnieBolom no nie wiem czy beka bo dla Mnie Ronaldo tyle razy już grał z urazami, albo we krwi, że tylko jakieś visca łebki by miały czelność cokolwiek na niego w tej sytuacji powiedziec
  • Odpowiedz