Wpis z mikrobloga

Tylko osoby z prawdziwa #alergia mnie teraz zrozumieja :) wlasnie siedze na dworze i oddycham swiezym powietrzem, dzisiaj od ponad dobrego miesiaca spadl u mnie deszcz, a wlasciwie to byla #burza, wiec wlasnie wstalam i postanowilam cieszyc sie tym powietrzem jak tylko moge, ten deszcz jest jak zbawienie (), a przy okazji #kawatime ʕʔ #dziendobry i troche #ogrodnictwo bo na zdjeciu dziele sie kawalkiem mojego ogrodu (ʘʘ)
egocentryczka - Tylko osoby z prawdziwa #alergia mnie teraz zrozumieja :) wlasnie sie...

źródło: comment_ElY1vJFDbnOnWTU9awMaxOcHKLRU3olI.jpg

Pobierz
  • 75
  • Odpowiedz
@egocentryczka: to już sporo jak na psa :) Ale jak mu dobrze, to pożyje jeszcze trochę. Rodzice wyprowadzili się do miasta, a ty zostałaś? Brzmi bardzo nietypowo, bo przeważnie jest odwrotnie właśnie :D Co ich do tego skłoniło? Tobie jak mniemam miasto niespecjalnie odpowiada? :)
  • Odpowiedz
@Zoxico: znaczy ja przed ślubem mieszkałam z obecnym mężem w jego mieszkaniu w mieście, ale przeprowadziliśy się do domku, bo rodzice kupili mieszkanie i zamieszkali w mieście, co ich skłoniło - to dość proste, mój tata pracuje w Niemczech w pl jest tylko na weekendy, moja mama nie ma prawka, a dojazd autobusowy z miejscowosci gdzie jest dom jest dość utrudniony i mama była też już zmęczona tym, poza tym
  • Odpowiedz
  • 0
@egocentryczka aa, no to ma sens :) Jak twoja mama zostawiła sama przez większość czasu to sporo roboty musiała mieć w domu jednak. Ten nowy obok to gdzieś obok waszego starego domku czy tam w mieście niedaleko ich mieszkania? :) Heheh, żebyście tylko w kółko nie zarażali siebie nawzajem :D
  • Odpowiedz