Wpis z mikrobloga

@kurp: GOG jest u mnie na czarnej liście odkąd usunęli gogmixa: "Beamdog is the parasite of the industry". Na dodatek ostatnio umożliwili developerom resetowanie upvote'ów przy recenzjach. Wielu użytkowników zauważyło to np. przy Ash of Gods czy ostatnio PoE 2.
  • Odpowiedz
@Bethesda_sucks: No ale kupując Baldura i PT dostaje się też oryginalne wydanie. Taka lista zdecydowanie nie na miejscu - powinna być na steamie.
Imo niepotrzebnie dodałeś sklep na czarną listę, bo czy dało względem "ee tam edition" zachować się lepiej?
  • Odpowiedz
No ale kupując Baldura i PT dostaje się też oryginalne wydanie.


@chciwykrasnolud: Tak, ale musisz zapłacić za edycję rozszerzoną, a konsument nie ma wyboru ("unless you pay Beamdog"). Poza tym zakłamują historię i usuwają oryginalne studio (Black Isle) z czołówki. Co więcej, oryginał miał bonusy w postaci ścieżki dźwiękowej za którą teraz trzeba dodatkowo zapłacić (osobno). Beamdog jest pasożytem co zresztą zauważyło przynajmniej 500 osób, które "podbiły" tę listę.
  • Odpowiedz
via Android
  • 0
@niezaleznyprosiak Ja też przepuściłem, ale z premedytacją. Liczę, że będzie w tej cenie również w czasie Summer Sale (czerwiec). Dodaj do listy życzeń na GOG, to dostaniesz powiadomienie e-mailem.
  • Odpowiedz