Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Czy jestem mentalną gimbusiarą, skoro w wieku 27 lat nadal kisnę z głupich żartów, jakie robiłam takiej dziewczynie z mojej klasy z gimbazy? ( ͡° ͜ʖ ͡°) Ona była kujonem, miała irytujący sposób bycia, była tępa, mało inteligentna, braki w wiedzy ogólnej a mimo to miała dobre oceny bo kuła wszystko na pamięć bez zrozumienia.
Jakiś czas temu spotkałam mojego byłego kolegę z ławki z gimbazy, byłam z nim na piwie wspominać stare czasy, i odkryliśmy razem, że będąc starymi ludżmi nadal śmieszy nas to gimbusiarskie dokuczanie jej sprzed lat, kradnięcie jej zeszytów, kiedy nie widzi i rysowanie po nich benizów i tak dalej ( ͡º ͜ʖ͡º) A hity to były, jak raz była klasówka i ona była nieobecna tego dnia, wtedy ja z tym kumplem z ławki oddałam swoją klasówkę dość wcześnie i się nudziliśmy, bo inni nadal pisali, więc wpadłam z nim na pomysł, żeby napisać klasówkę w imieniu tej dziewczyny na ocene niedostateczną, odpowiedzieć źle na pytania i oddać kartkę z jej imieniem i nazwiskiem i tak zrobiliśmy. xD Ta jedynka została wpisana do dziennika, a ta laska nic z tym nie zrobiła, bo przez swoje nieogarnięcie nie potrafiła tego odkręcić, mimo iż wystarczyło przecież powiedzieć nauczycielowi aby porównał nieobecność w dzienniku xD
Innym razem był chyba dzień nauczyciela albo inne święto tego typu, ale były normalne lekcje, a ja napisałam jej na gg, że będzie tylko uroczysta akademia w sali gimnastycznej, trzeba przyjśc na 11 i odświętnie się ubrać i ona tak zrobiła xD Za to dostałam potem opiernicz na godzinie wychowawczej, ale warto było xD
I takie coś nadal mnie śmieszy jak sobie to przypominam. Czy jestem gupia? ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: akado
Dodatek wspierany przez: Nie siedź w domu w ferie i w wakacje
  • 75
  • Odpowiedz
Ona była kujonem, miała irytujący sposób bycia, była tępa, mało inteligentna, braki w wiedzy ogólnej a mimo to miała dobre oceny bo kuła wszystko na pamięć bez zrozumienia.


@AnonimoweMirkoWyznania: ja też miałam takie osoby w klasie, w gimbazie i liceum i patrzyłam na nie jak na osoby z jakimiś problemami, z brakiem akceptacji siebie i rozpaczliwym szukaniu dowartościowania i stabilizacji w beznamiętnym zakuwaniu i w piątkach ze sprawdzianu. Raczej nie wpadło
  • Odpowiedz
Ale macie kija w dupie, dwa przypadki z trzech lat edukacji, no gnębienie naprawdę. Czy wyście w jakiejś szkole specjalnej troski się uczyli?
  • Odpowiedz
@Noct: Podała tylko przykłady swoich hehe bekowych akcji, a wątpię by na tym się skończyło. Ewidentnie gnębiła dziewczynę, bo nie nazwałabym tego niegroźnymi kawałami. Znalazła sobie łatwą ofiarę i budowała ego. Każdy zrobił coś głupiego w młodości, ale autorka nawet dzisiaj nie czuje wstydu i to jest problem.
  • Odpowiedz
@AnonimoweMirkoWyznania: może i trochę zabawne, ale mobbing to nic dobrego i ja na jej miejscu to bym ci mordę obił i by się skończyły żarty. No ale tacy dzikusy jak ty to nie wybierzecie kogoś ogarniętego do wkurzania bo wtedy będzie słabe zakończenie tej zabawy ( ͡º ͜ʖ͡º) #!$%@? ci w dupe
  • Odpowiedz