Wpis z mikrobloga

@polemarchos: jak projekt wyszedł zajebiście, to się dzwoni ( ͡° ͜ʖ ͡°) jak wyszła #!$%@? to wysyła się maila, najlepiej w godzinach wieczornych, z nadzieją, że nikt nie zauważy i przez kilka tygodni będzie spokój xD
  • Odpowiedz
  • 46
@polemarchos ja mam super sytuację w pracy. Koleżanka nienawidzi pisać mejli, ja nienawidzę dzwonić i się pięknie uzupełniamy. Ja odwalam za nią wszystkie mejle ona za mnie wszystkie rozmowy telefoniczne :-)
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 2
@polemarchos:

też, chodzi o to że masa ludzi nie lubi rozmawiać z obcymi przez telefon, łatwiej napisać.


Dokładnie tak. Ja dodatkowo mam problem z rozmowa z kimkolwiek, jak jestem w towarzystwie. Ale to wszytko są bariery do przełamania.
  • Odpowiedz
@polemarchos: Niby #pracbaza ale ja w codziennych sytuacjach wolę pisać maile niż dzwonić np w sprawie gwarancji czy zakupu czegoś przez internet. Po pierwsze - sama nie lubię odbierać niezapowiedzianych telefonów, więc w moim odczuciu szanuję czas odbiorcy. Z drugiej strony - co na piśmie to na piśmie. Ostatnio miałam dość stresującą sytuację ze sklepem rowerowym - zapłaciłam za 2 rowery, przysłali mi jeden. Telefonicznie - co telefon była inna wersja,
  • Odpowiedz