Wpis z mikrobloga

#logikarozowychpaskow gdy 25-letni facet mieszka z rodzicami:
Chad - no i dobrze. Po co ma płacić za mieszkanie? Odłoży sobie na coś. Bardzo inteligentny koleś!!! Możesz mnie zerżnąć?
Brzydal 170cm - w tym wieku mieszkasz z rodzicami?! Może jeszcze śpicie w jednym łóżku?!

#przegryw
  • 50
  • Odpowiedz
@Karola531 to portal opisujący życie stulejek, przegrywow, prawikow, piwniczakow. miłej lektury! ( )


@ciasta_diva: dziękuje za informacje, wiesz liczyłam ze znajdę tu także innych użytkowników. Na prawdę jestem wdzięczna za objaśnienia. Hahahahah
  • Odpowiedz
Nie będę udawała ze wiem o co chodzi xd


@Karola531: nie probuj nawet tego zrozumiec, 3/4 tych ludzi sobie jaja robi, wypisuja o tym, ze maja +25 lat, nigdy nie zaruchali, nie mieli dziewczyny itd xD
  • Odpowiedz
  • 2
Mam 30lat, mieszkam z rodzicami dzięki temu odkładam. Zarabiam na tyle spoko że odlakdam ponad pół pensji miesięcznie niczego sobie nie odmawiając. Konto rośnie a ja powoli rozglądam się za mieszkaniem które planuje kupić za gotówkę. A co najlepsze że jak będzie trzeba to i jeszcze rok, dwa czy trzy będę mieszkal. Więc #!$%@? polewkę z różowego który ma ma spiny o mieszkanie z rodzicami xD lepiej dla was #!$%@? wynajmować mieszkanie
  • Odpowiedz