Wpis z mikrobloga

#logikarozowychpaskow gdy 25-letni facet mieszka z rodzicami:
Chad - no i dobrze. Po co ma płacić za mieszkanie? Odłoży sobie na coś. Bardzo inteligentny koleś!!! Możesz mnie zerżnąć?
Brzydal 170cm - w tym wieku mieszkasz z rodzicami?! Może jeszcze śpicie w jednym łóżku?!

#przegryw
  • 50
  • Odpowiedz
@odpad_biologiczmy: Myślę, że to nawet jest dobre, że niektóre roztrząsają tą kwestię. To pokazuje, która jest p*#!$%@?, albo księżniczką oderwaną od rzeczywistości i pozwala na wymiksowanie się póki jeszcze można.

Normalna dziewczyna nie będzie zwracać uwagi ani na wzrost, ani na kwestie materialne(oczywiście bez skrajności), z resztą kto w dzisiejszych czasach ma własne mieszkanie przed trzydziestką, o ile nie ma bogatych rodziców/sponsora albo nie zostało mu zapisane?
  • Odpowiedz
w obu przypadkach mieszkanie z rodzicami w wieku 25 lat to porażka życiowa


@zielonka-senpai: XD. Rodzisz się w dużym mieście, masz blisko do pracy, masz swoją część mieszkania.. ale #!$%@? wyprowadzaj się na zgrzybiałą stancję i utrudniaj sobie życie a przy okazji wywalaj bez sensu pieniądze w błoto.

Nie znam nikogo kto by się wyprowadził od rodziców jeżeli nie musiał. Nastało to dopiero jak dana osoba poznała chłopaka/dziewczynę dobrze się im
  • Odpowiedz
opcja nr 1


@zielonka-senpai: Czyli twoim jedynym wysiłkiem było wydostanie się z bogatej macicy, nic więcej w życiu nie musiałaś zrobić żeby mieć mieszkanie.
Wydaje mi się że nie jestem jedyna w takim myśleniu ale za większych nieudaczników uważam osoby leniwe i bierne niż biedne. Nieważne nawet jak komu się żyje ale jak ktoś wszystko ma podstawione pod nos i nawet nie umie docenić jakie ma szczęście i gardzi tymi, którzy
  • Odpowiedz
@Karola531: Ultraprzystojny samiec alfa, który może mieć każdą kobietę, jakiej zapragnie


@CzystyPrzegryw: dziękuje za wyjaśnienie. Jednak 1 rzecz mi się tu nie zgadza. Otóż taka osoba nie ma prawa istnieć xd chyba ze mi wyjaśnienie mega uprościłeś :D podam na własnym przykładzie - jestem w związku od 3,5 roku , z uwagi na doświadczenie (m.in rodzice po rozwodzie) wiem, ze nigdy bym nikogo nie zdradziła. A w związku jestem zadowolona
  • Odpowiedz
@Karola531 nowa w internetach? ;d


@ciasta_diva: nie no właśnie nie taka nowa, ale dopiero na tym forum spotkałam się z tym określeniem „chad” tak samo jak z określeniem „normik” hahahahahaha no wiec co. Nie będę udawała ze wiem o co chodzi xd
  • Odpowiedz
@odpad_biologiczmy: znam ludzi którzy mieszkają u rodziców w wieku 30 bo mają duże domy po cholerę się mają wyprowadzać?

Inna sytuacja jak grzybisz u starych w 2-pokojowym mieszkaniu na Ursusie, wypada dać rodzicom (a przede wszystkim sobie) odetchnąć
  • Odpowiedz