Wpis z mikrobloga

@atm-Pa: -No to chodź Peter. Zapraszam na ziemiankę. Tu jest Kurlandia - Kocioł. Na ziemiankę. Ziemianka. "Sweet Night", po angielsku "Słodka Noc". Zapraszam cię Peter. Psik! Czekaj szczura wygonię. Psik, psik! Chodź Peter zapraszam na stanowisko. Chodź Peter, zapraszam. Tutaj nas atakują. O zobacz Peter, ja zmieniam lufę. Czekaj Peter, przyniosę taśmy. Poczekaj! Przyniosę taśmy Peter.I już Peter będę strzelał. O! Peter zobacz, ja pluton przykrywam ogniem. Zaraz ci pokażę. Peter zobacz ja tak komunistów przygniatam do ziemi, o! Zobacz Peter, ja z komunistami wojnę uprawiam. TRRRRT, TRRRRT, TRRRRT, TRRRRT! Ja ich zatrzymam, czerwonych, czerwonych, czerwonych zatrzymam czerwonych. TRRRRT, TRRRRT, TRRRRT, TRRRRT! Jeszcze? Dobra! Zobacz co tu pisze Peter. Wehrmacht W-E-H-R-M-A-C-H-T. Waffen SS, panzer, atakować od Besarabii, Barbarossa. Tutaj pisze dom, imiona dzieci, modlitwa do matki boskiej, imię dziewczyny. I tu pisze #!$%@?ć czerwonych, uważaj co mówisz szpiedzy są wszedzie. I tu Peter . O! Moja Heidi. Blondynka narysowana.Jesteśmy w okopie. W kotle w na Łotwie. W Kotle w Kurlandii. W Kurlandii w okrążeniu. Na Łotwie. O tu Peter! O! panzerfaust. p-a-n-z-e-r-f-a-u-s-t. Panzerfaust. A weź Peter, już się nagrało do kroniki? Tutaj jeszcze chłopcy z obrony przeciwlotniczej, volkssturm, Niemcy z Karpat, Kozacy, Hiszpanie, Bałtowie. -To wasz odcinek jest tak? -To mój odcinek. O, tu! Zobacz! Tutaj mam dwa mg42, zobacz. Dwa karabiny maszynowe. Szybkostrzelne. No nagrywaj Peter, nagrywaj. O, karabin mam. O tu, mam saperkę, panzerfaust, o. Panzerfaust niszczy czołgi, a saperka łamie kości. Siła Rażenia. A tu mam karabin maszynowy, zoba, karabin z fabryki Steyr. Karabin MG. MG 42. I tutaj mam, zobacz Peter, o! I tutaj mam karabin. Taki zwykły K98. Nagrywaj. Powtarzalny karabin. Karabin, karabin. I strzelam do ruskich. Bo Stalin zniewala narody, a Żydzi psują nasza krew. Dobra!
Pasta pochodzi z fejsbukowej grupy: Pasty historyczne złotem internetu
#pietrekkogucik #pasta #historia #heheszki