Wpis z mikrobloga

@Prettylittlepsycho: Najlepiej zejść do przejścia podziemnego i kierować się na peron 6, ale nie wchodzić na niego tylko iść dalej podziemnym aż do przystanku PST "Dworzec Zachodni", ale tego się nie da wytłumaczyć, jak ktoś nie wie ( ͡° ͜ʖ ͡°). Ustaw sobie ul. Zachodnią w nawigacji i Cię poprowadzi.
  • Odpowiedz
@pwone: właśnie coś kojarze, bo kiedyś jechałam stamtąd tramwajem, i szłam jakimś podziemiem, xD ale to wieki temu było, mam nadzieję, że szybo znajdę bo inaczej mogiła, ale dzięki za pomoc,.trochę mi rozjaśniłeś
  • Odpowiedz
@Prettylittlepsycho ty chcesz na tramwaj isc? Najlepiej wejdz na trzeci peron i pod koniec masz schody w doł moze pozniej isc tylko w prawo, idziesz do konca tunelu beda jeszcze schody do gory na koncu, skrecasz w lewo idziesz do konca i na prawo masz schody na przystanek tramwajowy PST albo wychodzisz z tego budynku jak chcesz isc na drugi przystanek dworzec zachodni i masz praktycznie na wprost
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Kalypsoo: tak 3, 2, 1 (już nie pamiętam, ale chyba są jeszcze jedne schody na tym peronie) a te, o Których Ty piszesz są w połowie peronu i są to schody do tunelu pod dworcem xD

  • Odpowiedz