Wpis z mikrobloga

Brawo dla pana, który właśnie zwrócił uwagę chłopakowi robiacemu zdjęcie różowemu w szortach, w tramwaju 18. Facet na głos krzyknął "dlaczego fotografujesz pośladki tej pani?" Xddd Przegryw czerwony jak burak, chciał wysiąść jak najszybciej, ale po drodze było czerwone światło xddd typ zdążył jeszcze wylać litr potu. Różowy tylko spojrzał, rzucił jakaś wiązankę i poszedł na druga stronę. Myśle, ze wszyscy w przedziale 22-26 lat. Uprzedzając, kierowca autobusu tez klaskał ( ͡º ͜ʖ͡º) #rozowepaski #niebieskiepaski #przegryw #tfwnogf #krakow #dupeczkizprzypadku
  • 58
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@ODDITY: Tak ostatnio myślałem, o gościu ze sławnego ostatnio filmiku i w sumie gdyby gość nie dał sobie wyrwać telefonu i w trakcie "szamotaniny" zwrócił się do panny słowami typu "hej dziewczyno jesteś atrakcyjna i uznałem, że jebne sobie foto Twoich pośladków, masz coś przeciwko? Jeśli tak to usunę.". Spory procent dziewcząt po takim tekście by mu odpuściło a pan białorycerz musiałby spuścić z tonu. Ja wiem, że tekst tego
  • Odpowiedz
@levusek1992: że masz śliczną buzię (cyk zdjęcie) i na pewno jej facet miło ci podziękuje za to zacne zdjęcie ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Ja bym prawdopodobnie w------a takiemu telefon przez okno.


Szukaj ładnych pup wśród kobiet które je celowo by zebrać atencję wrzucają do neta, a nie strasz normalnych ludzi którzy tym zawinili, że z domu wyszli.
  • Odpowiedz