Wpis z mikrobloga

1. Miej #!$%@? portfel w zeszły piątek.
2. W sobotę pytasz znajomego, czy jak mu zrobisz przelew ekspresowy na konto, czy on by ci kasy nie dał do ręki, zgoda
3. Spotykacie się w pubie
4. Dostań numer konta
5. Nie miej zainstalowanej w telefonie apki banku bo za dużych uprawnień chciała
6. Wejdź na stronę "kochanego" PKO BP w telefonie i tam wklej numer konta
7. Pokazuje się komunikat, że numer konta wklejono i czy że jesteś pewien
8. Powiększasz, pomniejszasz, obracasz, za #!$%@? nie da się na 6" ekranie puknąć "Tak" (mobilny Firefox aktualny w trybie emulacji stacjonarnej, Android 7.1.2)
9. Postanów wpisać numer rachunku ręcznie
10. Mówisz siedzącym z tobą przy stoliku ludziom, że przepraszasz, ale musisz się skupić, żeby się nie pomylić, żeby się nie odzywali do ciebie
11. Heheszkujesz, że jak się jebniesz i pójdzie to na czyjś inny rachunek (wiadomo, że prawdopodobieństwo prawie zerowe ale #heheszki ) to osoba, która ci przeszkodzi będzie ci leciała 200 zł
12. Siedź wkurzony i przepisuj ręcznie numer konta przełączając się pomiędzy apkami
13. Inni heheszkują ale półgłosem i między sobą
14. Do pubu wchodzi wspólny znajomy wszystkich
15. Wita się uściskiem dłoni, ja z nosem w telefonie
16. Wszyscy czekają co będzie
17. Mimo wszystko wyciąga do mnie rękę i podkłada mi ją prawie pod nos
18. To uczucie, gdy pięć osób mówi mu na raz, żeby mi nie przeszkadzał, bo będzie mi winny 200 zł
19. Wyraz jego twarzy podobno bezcenny, bo ja wzroku nie podniosłem

A PKO BP to zwykli naciągacze, którzy przed RODO zbierali sobie numery telefonów Waszych znajomych i rodziny, którym doładowywaliście prepaidy za pomocą konta, dowód: https://www.wykop.pl/wpis/29818731/kochane-pko-macie-wy-rozum-i-godnosc-czlowieka/

Dopiero dzisiaj przestali to robić.

#!$%@? poważny bank ktoś by pomyślał, ale nie potrafi zarobić na tym, czym zajmują się banki, czyli obrotem pieniędzmi, tylko po numery telefonów znajomych ich klientów chciwe łapska wyciągali, gdyby mechanik samochodowy dorabiał sobie jaki pomocnik piekarza, to każdy by pomyślał, że mechanikiem jest #!$%@?.

Tak więc jeśli doładowaliście komuś telefon przez konto PKO BP w ciągu ostatnich kilku miesięcy, to pewnie numer tej osoby jest już sprzedany dziesięciu innym podmiotom, bo dopiero od dziś nie mogą tego robić.

I jeszcze ten zaplusowany przez Was komć: https://www.wykop.pl/wpis/29818731/#comment-105900383

Dziękujemy za zgłoszenie i przyznajemy, że te zapisy są niejednoznaczne.


A gówno prawda, były bardzo jednoznaczne, klikaj sobie co chcesz, mamy (mieliśmy) w dupie Twoje "nie" @moonraker

#afera #poaferze #rodo
  • 3
@mokry_sen_polonisty: Dzięki, tam też pewnie coś by mnie uwierało, zobaczymy. No bo tak poza tym co mnie tu uwiera, to jest w miarę okay, dlatego tak się rozpisuję, bo chciałbym, aby było lepiej, a nie odchodzić, natomiast sytuacja wyszła fajna.