Wpis z mikrobloga

To jest nie głupie. Bitcoin przez ostatnie 12 tygodni odbija się pomiędzy MA20 i MA50. Na skali tygodniowej tylko raz w historii cena bitcoina przebiła na dłuższy czas linię MA50. Stało się to jakiś czas po peknieciu poprzedniej bańki. Widzę też, że cena lubiła trzymać się MA20, która obecnie pikuje ostro i może przebić MA50.
Ogólnie są teraz dwie możliwości:
1. Kurs odbija i leci na 12k.
2. Kurs przebija 7k i rozbija się na 4k jak w lesie kabackim, a dopiero potem wracamy już nie na 12k, a na 10k.
Tak czy inaczej za miesiąc będziemy wyżej niż teraz. Chyba.
#kryptowaluty #bitcoin
Pobierz
źródło: comment_e84LXAlozvwE3VGjiLGs9DvfHooDSEHU.jpg
  • 4
@Manah: 5 tygodniowy wzrost z 6500 na 10000 został zrzucony w prawie całości w niecałe 3 tygodnie, więc tak średnio bull ;) Znowu zbliżamy się do 6000, ale z każdym podejściem chętnych do kupna jest co raz mniej i ten poziom w końcu padnie.

Moim zdaniem dołek jeszcze przed nami. Nie wiem czy będzie to 4000, 5000 czy inny poziom, ale jestem prawie pewien, że lecimy niżej i ostatni spadek tylko
@Manah: dałeś dwie możliwości, a na koniec stwierdziałeś, że za miesiąc będziemy wyżej nież teraz, nie wyobrażam sobie, aby przy spadku do 4k tak szybko wrócić do około 8k
@DzikiNick: Mam wrażenie, że zbyt szybko spadliśmy za nisko. Jeśli udało się jakimś wielorybom wycisnąć z trendu spadkowego wszystko co się dało do ostatniej kropelki to potem te same grupy będą chciały zrobić bull run. Im szybszy tym więcej planktonu będzie chciało się załapać na pociąg. Chyba, że nie ma manipulacji rynkiem na taką skalę i po prostu taki scenariusz rozgrywa się sam z siebie.