Wpis z mikrobloga

Jablonowski vs Maciejczuk - bylo goraco

Czuje, ze moglem wystapic lepiej. Dalem sie zaskoczyc nagla zmiana pozycji Jablonowskiego, ktory przestal wystepowac za Putina i za sojusz z Rosja. Dyskusja zlstala rozbita i merytoryczny dialog zjechal do poziomu talk show z darciem mordy.

Tak czy inaczej ciesze sie, ze do tej debaty doszlo. Ciekawe doswiadczenie i... jesli mam byc szczery - brakowalo mi tej adrenaliny!:)

Szkoda, ze na glowna nie ma szans. Jestem bardzo ciekaw Waszych opinii i spostrzezen!

#maciejczuk #jablonowski
tomasz-maciejczuk - Jablonowski vs Maciejczuk - bylo goraco

Czuje, ze moglem wysta...
  • 22
@tomasz-maciejczuk: Jabłonowski zupełnie mnie nie zaskoczył, sztuczki te same co zawsze - mundur NSZ włącznie z rękawicami (po co mu rękawice w studio?), nieustanne przerywanie rozmówcy, podreślanie młodego wieku oponenta ("mógłby być pan moim synem") zwracanie się po nazwisku, rzucanie haseł typu "agent Poroszenki", zmienianie tematu. Merytorycznie go ograłeś, ale niestety byłeś zbyt spięty i dawałeś się wybić z rytmu. Z takimi cwaniakami trzeba bardziej zdecydowanie.
@tomasz-maciejczuk: Jabłon po raz kolejny pokazał swoją "klasę" czyli przerywanie, pouczający ton (synku, chłopcze), emocjonalność i zero merytoryki, no i w końcu bluzgi gdy już nie daje rady. Czasem wplecie jakieś ciekawe epizody historyczne, ale nic poza tym. Cały czas wali tymi wyświechtanymi sloganami, Brzeziński, PNAC, litosfera, odczytywanie jakichś sowieckich gestów jako propolskich za które powinni my ich kochać, PRL to było dobre państwo, nauczyciele z NSZ (raczej moczarowcy i ZP
@tomasz-maciejczuk: to trzeba partiami oglądać bo nie idzie. Mówiłem, że nie warto za bardzo z takimi ludźmi jak Jabłonowski rozmawiać. Głównie przez ich poglądy, które oparte są na kłamstwach i propagandzie, ale też przez sposób ich dyskusji i poziom intelektualny.

Od niego pełno argumentów z dupy i wygłaszania tez ex cathedra. Do tego ad personam, używanie swojego wieku czy obrzucanie oponenta inwektywami.

Niczego za bardzo nie dało się wynieść z tej