Wpis z mikrobloga

@shemmy: Jeśli A,B,C,D, ale warunek: nie E to C i D.

Dla mnie to jest za dużo warunków i niepotrzebne komplikowanie. Do tego to zadziorno-polityczne zacięcie z jakim pytanie jest zadane, że niby nie masz firmy, ale bardzo byś chciał i popierasz (albo nie, #!$%@? idzie zrozumieć z tej wypowiedzi) 500+, więc miałoby z tego jakoś wynikać że wszyscy właściciele firm popierają 500+ albo w jakiś inny sposób odjąć moralną
  • Odpowiedz
@shemmy: Każda znana branża w której jest konkurencja i jest duży rynek klientów jest dobra. Więc nie trzeba nic nowego wymyślać, tylko poszukać w necie jakiejś listy z branżami biznesowymi i coś wybrać.
  • Odpowiedz
via Android
  • 3
@PfefferWerfer No bo miało być śmiesznie a wyszło jak zawsze ( ͡º ͜ʖ͡º)

Chodzi mi o to ze zazdroszczę tym którzy znaleźli swoją niszę i mieli jaja zaryzykować. Imponują mi Ci którzy stworzyli coś od zera i teraz to funkcjonuje jako przedsiębiorstwo, rozwiązuje problemy klientom i daje prace ludziom.
  • Odpowiedz
@shemmy: To tak ci podpowiem: nie sil się na jakieś innowacje na kiju - naucz się jakiegoś popularnego technicznego fachu typu mechanik/stolarz/spawacz/hydraulik/dekarz/kierowca a jak już ogarniesz o co w tym chodzi to możesz iść na swoje. Tylko tyle i aż tyle - zatrudnianie ludzi przyjdzie z czasem i kapitałem, a problemy będziesz rozwiązywał od samego początku.

Jeden z większych błędów to szukanie jakiegoś przełomowego produktu jakiego nie ma na rynku,
  • Odpowiedz