Wpis z mikrobloga

tak. healthy_womanbeast na insta. Jak patrzy z zażenowaniem na spermiarza wykopka xD


@ssjfrytek: a ja kisnę z tego, że sama wrzuca zdjęcia swojego wypiętego tyłka do internetu, a jak ktoś jej zdjęcie zrobił to płacz i koksu białorycerz musi ją bronić xDDDDDD
  • Odpowiedz
@ssjfrytek: nie wiem czemu wszyscy go szkalują za to że nie zrobił nic wbrew prawu i ktoś nielegalnie upublicznia jego wizerunek. wykop czasem jest za bardzo into #!$%@? umysłowe
tak, masz pstro w głowie szitpostując takie gówno
  • Odpowiedz
@ssjfrytek: na pewno nie łamałbym w zwiazku z tym prawa tak jak Ty to robisz i osoba ktora upubliczniła jego wizerunek w pierwszej kolejności. moim zdaniem w porównaniu do niskiej szkodliwości #!$%@? jakiej się dopuścił kara którą teraz wymierzą mu tacy "białorycerze niczego" jak Ty jest niewspółmierna.
raczej nikt nie będzie miał traumy bo ktoś sobie zrobił jego zdjęcie, codziennie tysiące oczu patrzą się na dupy naszych matek i sióstr,
  • Odpowiedz
@bizonsky: Nie. Chodzi mi o tzw bialorycerzy co spinają się o zdjęcia dup, a sami bez mrugnięcia okiem wrzucają ryj jakiegoś kolesia do neta. W tym kraju takich przykładów jest dużo. Choćby nasze elyty. Pisiory zanim doszli do władzy to krzyczeli że w peło nepotyzm i kolesiostwo. A dziś czytam na wypoku ze w ich partii jest jeszcze gorzej niż za słynnego "bo za peło". Co za #!$%@? kraj (
  • Odpowiedz