Wpis z mikrobloga

@Seid On po prostu probuję wybielić swoje działania, "przecież wszyscy cykają takie fotki", nawet jeśli to nie on jest na tym zdjęciu to od razu widać, ze robi podobne rzeczy.

I jeszcze te argumenty:

bo takich osob jest miliony?


XDDD. Jakoś nigdzie nie spotkałem tych milionów poza wykopem
  • Odpowiedz
@Piesmen i słusznie że bronią, fotografia dupy którą ktoś pokazuje w przestrzeni publicznej nie jest naruszeniem żadnych dóbr, dupa nie jest wizerunkiem.
Gościa szkoda bo osrał się przed popcornem zamiast walczyć o telefon, to on jest poszkodowanym bo to jego twarz została wbrew woli upubliczniona.
  • Odpowiedz
@PajonkPafnucy: no i dlatego jesteście stulejami. Myślicie, że normalne jest robienie zdjęcia dupy z przyczajki. To nie jest #!$%@? FIBO, tylko sklep spożywczy. Kobieta ma #!$%@?ć w burce, a jak nie to można jej walić foty? Gdyby ktoś kręcił moją żonę w ten sposób, to bym mu #!$%@?ł w ryj.
  • Odpowiedz
@Piesmen: jakie z przyczajki? bez przyczajki mam prawo nagrywać wszystko co dostępne w przestrzeni publicznej.
Śmiechu warte są brednie o burce, karyna po to pokazuje dupę żeby na nią patrzeli nie dlatego żeby szybciej bąki ulatywały a że rycerzykowi to nie pasuje i atakuje każdego kto na tą dupę patrzy to jego problem
  • Odpowiedz
@PajonkPafnucy: udajesz głupiego, czy o co chodzi? On kręcił półki sklepowe czy jej dupę? Tu nie chodzi o prawo, tylko podstawową przyzwoitość. Ona nie pokazuje dupy, tylko nałożyła szorty, jak wiele normalnych dziewczyn. Rozumiem, nie do pomyślenia. Kobieta w szortach omujborze trzeba zrobić zdjęcie!

atakuje każdego kto na tą dupę patrzy to jego problem

nie patrzy, robi zdjęcia. Jest delikatna różnica, ale stuleja nie zrozumie. Rozumiem, że jak ktoś by
  • Odpowiedz
@Piesmen: nie ma żadnej różnicy między gołym okiem a obiektywem, ot obserwacja drażniąca tylko rycerzyków którzy zasłaniają się przyzwoitością i sami publikują wizerunek bez zgody, jak na typową pustą głowę przystało.

Musisz trzymać swoją panią krótko za ryj skoro nie pozwalasz jej pokazywać figury bo patrzeć i uwieczniać innym nie zabronisz. Taki przywilej przestrzeni publicznej.
  • Odpowiedz
Musisz trzymać swoją panią krótko za ryj


@PajonkPafnucy: uuu samiec alfa. Dla ciebie nie ma różnicy. Robienie zdjęć przypadkowym dziewczynom i wrzucanie ich do netu jest spoko. Ja bym nawet na to nie wpadł, a jak o tym myślę wydaje mi się to wyjątkowo żenujące. Mam po prostu nadzieję, że tacy obserwatorzy nadzieją się na "białego rycerza", który wytłumaczy im różnicę między patrzeniem, a robieniem zdjęć. Cały tag #dupeczkizprzypadku
  • Odpowiedz
@Piesmen: patrz policja publikuje zdjęcia półnagich dzieci...
wiesz czemu? bo #!$%@? można, jeden mały szczegół nie publikują WIZERUNKU bo nie można, zamiast bronić chłopaka który robi to co można Ty zachowujesz się jak #!$%@? i bronisz typa który łamie prawo.
#!$%@?ł pies takie wasze rycerzykowate wartości/przyzwoitości
PajonkPafnucy - @Piesmen: patrz policja publikuje zdjęcia półnagich dzieci...
wiesz ...
  • Odpowiedz
@PajonkPafnucy: ty #!$%@? nie rozumiesz i nie zrozumiesz, że nie chodzi o prawo. Ja nie prowadzę z tobą rozmowy na temat legalności, tylko przyzwoitości i jakichś podstawowych standardach zachowania w przestrzeni publicznej. Dla mnie poniżej dna jest robinie w sklepie, z tajniaka, zdjęcia dupe dziewczyny. Jak macie problem z popędem to proponuję zwalić konia przed wyjściem z domu. Jestem #!$%@?ą bo uważam, że nie byłoby normalne to, że ktoś by
  • Odpowiedz
@PajonkPafnucy: Kontekst, wszystko zależy od kontekstu. Jeżeli typ robi zdjęcie czegoś i w pobliżu nawinie się fajny tyłek to git. Tu mowa o tym, że stuleki stalkują, śledzą laski żeby ustrzelić najlepszą fotkę. Widzisz różnicę? Ale tak.. to według was jest legalne, ale czy napewno? Sprowokuj sytuację jak ten stulejman i walcz o swoje w sądzie.
  • Odpowiedz
@Piesmen: ale weź się spytaj żony po co ona te obcisłe szorty ubrała.
Czy czasem nie po to żeby jej dupa była wystawiona na widok publiczny? a gwarantuję Ci ze nawet opublikowana jej dupa w necie(o ile wyszła dobrze) będzie ją cieszyć choć zapewne tego nie przyzna.
  • Odpowiedz
@maad: nie szufladkuj mnie, ja nie robię zdjęć nawet krajobrazom co dopiero dupom, bronię tylko prawa do rejestrowania wszystkiego co jest wystawione na widok publiczny, poza wizerunkiem oczywiście
  • Odpowiedz
ale weź się spytaj żony po co ona te obcisłe szorty ubrała.

Czy czasem nie po to żeby jej dupa była wystawiona na widok publiczny? a gwarantuję Ci ze nawet opublikowana jej dupa w necie(o ile wyszła dobrze) będzie ją cieszyć choć zapewne tego nie przyzna.


@PajonkPafnucy: skończ zboku.
  • Odpowiedz
@PajonkPafnucy: No to się dowiedz czy to co opisałem w danym kontekście jest w pełni legalne. Będąc na basenie też mogę robić zdjęcia miejsc intymnych i bronić się tym, że ich ciało nie jest wizerunkiem? A to ciekawostka
  • Odpowiedz