Wpis z mikrobloga

@budex77 myśle ze zbankrutował a psychiatryk to najzwyczajniej w świecie tani nocleg,sporo kasy stracił ostatnio opłacanie mieszkań z kaucją z ktorych go wywalano to pare tysi ,rózne hotele hostele motele po stówie za nocleg tez pare tyś ,transport za każdym razem z miasta do miasta plus żarcie rachunki kolejne tysie ,a nie zarabia praktycznie od rozstania z kaskiem bo ciągle zmienia miejsce pobytu albo go wywalają ,zgarnia go policja albo ląduje w
@marcin343: Tylko co dalej? Monar? Teraz można jeszcze na ławce a później? Obserwuje rafatusa od prawie samego początku jego radosnej twórczości. Oglądam to z czystej ciekawości. Ciekawi mnie co z młodym człowiekiem robi alkoholizm . Zastanawiam się co się dzieje w jego głowie w kolejnych etapach jego życia. Oczywiście nie poświęcam na to życia bo nie mam co robić, ale jestem w miarę na bieżąco.
@rendolf gdyby rafatus serio chciał sie leczyć to pare osób by sie znalazło ktore by pomogły nawet ja chociaż ogolnie mam go w dupie to jednak szkoda człowieka ktory nie ma nawet wsparcia rodziny ,ale to rafatus jest swoim najwiekszym wrogiem ,co do wpisu to nie wiadomo czy to prawda juz przecież pisał że ma raka, że marlenka nie żyje itd wiec cholera wie co jest grane i kto mu to pisze
@marcin343: od butelki do butelki. Gość nie zastanawia się co bedzie jutro. Ego + luz alkoholowy podpowiada mu że może wszystko. Ale psychoza pogłębia się. Zanikają uczucia wyższe. Ludzie dochodzą do takich stanów po wielu latach picia codziennie. Cieszysz się już tylko kolejną butelką żołądkowej. Pamiętam jak parę dni temu siedział na streamie z glonojadem na trzeźwo. Widziałem ten błysk w oku jak powiedział że może jednak zamówi wódkę. Doszły prochy.