Wpis z mikrobloga

@prawa_reka_sorosa: A zaloze sie, ze te same osoby maja obsesje na punkcie islamistow i beda z piana na pyskach pierdzielily, jakie to religijne oszolomy i jaka ciemnote oraz "nieeuropejskosc" niosa za soba. Po prostu mozg rozyebany. Bo ja nie ogarniam jak mozna miec taka obsesje na punkcie tego co kto z kim robi w lozku, ewentualnie jak sie wyraza, ubiera itd. Chore.
  • Odpowiedz
@prawa_reka_sorosa: Ale ja tego nie twierdze, po prostu przeraża mnie wątpliwa jakość tych komunikatów. Do Ciebie personalnie ani do Twojeog postu nic nie mam, raczej ci autoryz budzą moją odrazę, aniżeli geje.
  • Odpowiedz
Przecież nawet tu na wykopie można spotkać mirków którzy twierdzą że homoseksualizm to choroba itd. itp.


@ArtWrt147: Zaledwie wczoraj było znalezisko o tym, że 70% LGBT ma myśli samobójcze. Jeżeli to jest objaw zdrowia psychicznego, to ja wysiadam.
  • Odpowiedz
Zaledwie wczoraj było znalezisko o tym, że 70% LGBT ma myśli samobójcze. Jeżeli to jest objaw zdrowia psychicznego, to ja wysiadam.


@krzychol66: Widzac to powyzej - i piszac takie rzeczy, zachowujesz sie jak SSman, ktorzy dziwi sie, ze Zydzi sa nieszczesliwi. Ogarnij sie czlowieku i nie udawaj, ze nie widzisz zwiazku przyczynowo skutkowego.
  • Odpowiedz
@prawa_reka_sorosa: i na dowód że jest to problem w Polsce wkleiłeś zdjęcia jakiś marginalnych ziomeczków. przy dużych staraniach p.Boruczkowskiego dalej nikt nie wie kim on jest.
Takich zjawisk nie da się wyeliminować i dopóki nie są to jakieś szerokie incydenty to nie ma co się samobiczować
  • Odpowiedz
@Za_jakie_grzechy: a faktycznie na tym całym wielkim slajdzie jest 9 linijek wpisy p.Pawłowicz. tutaj faktycznie poseł nie powinien sobie pozwolić na takie kretyńskie wypowiedzi i mam nadzieję że to ostatnia kadencja tej pani.

Poza tym, tyle jest takich komentarzy,


@Za_jakie_grzechy: no właśnie "komentarzy". napisać parę linijek to chwila, 0 wysiłku tym samym nie są poważnym przewinieniem. Dopiero gdyby ktoś jakieś działania podjął w tym temacie to byłby problem
  • Odpowiedz
@stan-tookie-1 Nie, nie jest. Tak #!$%@?ąc od tego, że i tak pewnie dostanie jedynkę. W jej okręgu zagłosowało na nią ok 18k ludzi o ile dobrze pamiętam. Co oznacza, że w samym tym okręgu jej poglądy każdemu wyborcy który na nią głosował, co najmniej nie przeszkadzają. I ciekaw jestem, jak by to wyglądało w skali kraju.

Poza tym wyżej wkleiłem innego kandydata do sejmu, pic rel również ciekawy.

no właśnie "komentarzy". napisać
  • Odpowiedz