Wpis z mikrobloga

@MlLF: Jak je mocno czujesz to ciągniesz plecami zamiast robić ruch z nóg - bioder, ale prostowniki (m.in tu gdzie zaznaczyłeś) pracują przy martwym, więc jako tako można też je czuć.
  • Odpowiedz
@MlLF: tak na moje to masz słaby albo nieaktywny dwugłowy/poślad i prostowniki przejmują ich role. Popracuj nad aktywacją tych mięśni. Albo problem leży w technice i za bardzo ciągniesz "plecami".
  • Odpowiedz
tak, 4 diagonozy fizjoterapeutyczne bo ktoś się zmęczył xD

@MlLF: jak nie boli tylko odczuwasz zmęczenie to wszystko ok. Możesz na koniec treningu dodawać wyprosty na ławce rzymskiej, kilka serii na powtórzenia 12-15 razy. To zwiększy wytrzymałość i poprawi krążenie i zdolność mięśni do regeneracji
  • Odpowiedz
@berti: Już się nauczyłem że zawsze odpowiedzi są różne i trzeba brać po części z każdej i zbudować własną całość :)

Dzięki za odpowiedzi!
  • Odpowiedz
@IntruderXXL trochę się podobne, czy po serii martwego czuję biodra to coś robię nie tak? Po puszczenia sztangi przez chwilę dziwnie mi się idzie ale mija to po ok 5 sekundach
  • Odpowiedz
Po puszczenia sztangi przez chwilę dziwnie mi się idzie ale mija to po ok 5 sekundach


@Nikic21: Wiesz przez internet diagnozy się nie zrobi :) poleciłbym bym wybranie się do jakiegoś dobrego fizjo jak czujesz że coś jest nie tak.

Wiesz mc jest ćwiczeniem w którym pracuje całe ciało, największa ilość mięśni (więcej niż w siadach). Więc trudno powiedzieć żeby czegoś nie czuć robiąc ciężkie mc :)
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@MlLF: Jak czujesz to dobrze, że Cię nie bolą. Ja mam silny prostownik i to nim biorę często większe ciężary, 20 minut po maxie w martwym nie jestem w stanie chodzić.
  • Odpowiedz